ECG MTM 1774 BE

96 %
(7 hodnocení)

Mikrovlná trouba Mikrovlnná trouba je velmi praktickým spotřebičem, který dodá vaší kuchyni zajímavý vzhled a přitom vám poskytne i velké množství moderních funkcí. Volně stojící mikrovlnnou troubu ECG oceníte hlavně pro její efektivnost, víceúčelovost a hospodárnost. Její výhodou je prakticky libovolné umístění a snadná manipulace. Celkově pojme až 17 l a je vybavena otočným talířem o velikosti 24,5 cm. Hodnota výkonu napovídá, jak rychle proběhne ohřev pokrmu. Tento model vydá maximální výkon... Celý popis

Koupit za 1 564 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mikrovlná trouba
Mikrovlnná trouba je velmi praktickým spotřebičem, který dodá vaší kuchyni zajímavý vzhled a přitom vám poskytne i velké množství moderních funkcí. Volně stojící mikrovlnnou troubu ECG oceníte hlavně pro její efektivnost, víceúčelovost a hospodárnost. Její výhodou je prakticky libovolné umístění a snadná manipulace. Celkově pojme až 17 l a je vybavena otočným talířem o velikosti 24,5 cm. Hodnota výkonu napovídá, jak rychle proběhne ohřev pokrmu. Tento model vydá maximální výkon o hodnotě 700 W. Mikrovlnku můžete plynule regulovat pomocí 6 úrovní výkonu. Mikrovlnná trouba ECG disponuje klasickým manuálním ovládáním. Pomocí otočného kolečka si snadno určíte požadovaný program a jeho délku. Vzhledově jde o klasický model zajišťující univerzálnost, takže se skvěle hodí do designu téměř všech kuchyní. Vnější rozměry mikrovlnky jsou 27,4 × 44,6 × 33,8 cm (V׊×H).

Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby

- Volně stojící mikrovlnná trouba ECG dokonale zapadne do vaší kuchyně

- Celkový objem je 17 l

- Maximální výkon dosahuje až 700 W

- Podle potřeby lze volit z 6 úrovní výkonu

- Otevírání dvířek na stranu

- Obsah balení: otočný talíř

Výbava a funkce mikrovlnné trouby

Mimo základní výbavu byla mikrovlnná trouba ECG obohacena dalšími funkcemi a vychytávkami. Trouba nabízí možnost rozmrazení potravin, například masa či pečiva. Díky časovači nastavíte přesný čas, jak dlouho se má potravina připravovat.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ECG
Způsob umístění volně stojící
Objem 17 l
Barva černé
Hmotnost 9.5 kg
Hlučnost 57 dB
Průměr talíře 24.5 cm
Otevírání dvířek vlevo
Multifunkční ne
Retro ne
Smart ne
Úprava proti otiskům prstů ne
Gril ne
Horkovzduch ne
Rozmrazování ano
Dětský zámek ne
Crisp ne
Displej ne
Hodiny ne
Parní vaření ne
Pečení chleba ne
Udržování teploty ne
Jet Start ne
Quick Heat ne
Auto Reheat ne
Šestý smysl ne
Ovládání mechanické
Otočný talíř s otočným talířem
Výkon 700 W
Příkon 1100 W
Výška 24.3 cm
Šířka 44.6 cm
Hloubka 33.8 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty