EcoFlow - Solární panel 2x 200W ohebný Lehký, ohebný, odolný Flexibilní 200 Wp solární panely jsou vhodné pro zaoblené povrchy karavanů, dodávek nebo jiných střech. Váha solárního panelu je 4,5 kg, manipulace s panely je opravdu snadná. Nové panely nabízí vysokou účinnost 23%, budete schopni nabíjet ještě rychleji. Konstrukce a provedení panelu poskytuje dostatečnou ochranu proti vnějším vlivům. Samozřejmostí jsou prémiové solární konektory MC4. Největší výhodou flexibilního panelu je o 70% lehčí... Celý popis

Koupit za 8 069 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

EcoFlow - Solární panel 2x 200W ohebný
Lehký, ohebný, odolný

Flexibilní 200 Wp solární panely jsou vhodné pro zaoblené povrchy karavanů, dodávek nebo jiných střech. Váha solárního panelu je 4,5 kg, manipulace s panely je opravdu snadná.

Nové panely nabízí vysokou účinnost 23%, budete schopni nabíjet ještě rychleji.

Konstrukce a provedení panelu poskytuje dostatečnou ochranu proti vnějším vlivům. Samozřejmostí jsou prémiové solární konektory MC4. Největší výhodou flexibilního panelu je o 70% lehčí než tradiční rigidní solární panely. Je vhodný pro zakřivené plochy (zakřivení až 258 stupňů). Každá ze 182 monokrystalických buněk je vyrobena pokročilým procesem laminace ze skleněných vláken. Stupeň krytí panelu tak odpovídá IP68. Panel je vodotěsný a odolný vůči i těm nejdrsnějším podmínkám.

Kompatibilní s většinou přenosných stanic Ecoflow. Propojení je pomocí kabelu s konektory MC4 do XT60.

Pro snadnou instalaci můžete využít očka na okrajích solárního panelu. V balení jsou přibalené montážní pásky (ocelové nebo látkové se suchým zipem), nebo jej můžete pevně připevnit k povrchu pomocí lepidla. Součástí balení jsou také dva prodlužovací 2 metrové kabely, pro paralelní propojení, které se doporučuje s ohledem na vyšší efektivitu.

Specifikace
Zobrazit více

Parametry

Druh panelů solární

Podobné produkty