Jediný papírek, jež je skvělou inovativní alternativou k běžnému pracímu prostředku, se během několika vteřin přemění v gel, který Vaše prádlo dokonale vypere. Prací papírky tak budou skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i na cestách.    - prací papírek EcoHaus je univerzální, vhodný na všechny barvy oblečení. Můžete s ním vyprat bílé, barevné i černé. Výjimečně by se mohlo stát, že při rychlém cyklu a nízkých teplotách na černém prádle zůstanou stopy. Dodržováním správného postupu tomu... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
Jediný papírek, jež je skvělou inovativní alternativou k běžnému pracímu prostředku, se během několika vteřin přemění v gel, který Vaše prádlo dokonale vypere. Prací papírky tak budou skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i na cestách. 
 

-

prací papírek EcoHaus je univerzální, vhodný na všechny barvy oblečení. Můžete s ním vyprat bílé, barevné i černé. Výjimečně by se mohlo stát, že při rychlém cyklu a nízkých teplotách na černém prádle zůstanou stopy. Dodržováním správného postupu tomu lze předejít. Nejdříve vložte do bubnu papírek, pak až prádlo. Díky tomu se rozpustí hned při prvních vteřinách praní.  

-

prací papírek lze kombinovat s aviváží, parfémy do praní i jinými změkčovadly, ale není to nutné.

-

jeden prací papírek stačí na jeden prací cyklus, neboť obsahuje pouze aktivní látky, které jsou slisované do tenké vrstvy. Naproti tomu cca 90% běžného pracího gelu tvoří voda….

-

prací papírek se rozpustí i v nízkých teplotách při 30 °C. Je vhodný i na rychlé praní. Důležité je do bubnu pračky vkládat nejdříve prací papírek a pak až oblečení.

-

prací papírek je skvělý na Vaši dovolenou nebo pracovní cestu, lze s ním vyprat v ruce i ve sdílených pračkách. Neobsahuje tekutiny a díky lehkosti a skladnosti se snadno přibalí do příručního zavazadla.

-

prací papírek lze půlit pro případ menšího množství praného prádla

-

prací papírek je vhodný pro citlivou i atopickou pokožku

 

  

Jsem prací papírek EcoHaus, co Ti mohu nabídnout?

 

 

Šetřím ti místo doma

Díky mě si můžeš užít zorganizovaný prostor okolo pračky.

 

Jsem ideální na cesty

Můžeš si mě přibalit na výlet s batohem nebo na dovolenou. Neobsahuji tekutiny, a ty tak budeš mít o starost méně.

 

O 90 % nižší uhlíková stopa

Myslím i na ekologii. Jsme malý a lehký a tím o hodně snižuji emise uhlíku během přepravy a logistiky.

 

Respektuji přírodu

Naše balení je 100 % recyklovatelné a neobsahuje žádné plasty.

 

Snadné dávkování

Vezmeš papírek, vložíš do pračky a můžeš rovnou prát. Se mnou to zvládnou i děti. Při praní se dokonale rozpustím a navíc budeš mít vždy kolem pračky uklizeno, protože se nedrolím ani nelepím.

 

Myslím na tvé zdraví

Necpali do mě zbytečné složky, a tak jsem bezpečnější pro tvou pokožku. Navíc tě už nebudou bolet záda z nošení těžkých krabic s pracími prášky.

 

Chráním pračku i oblečení

Díky mě nebudeš muset tak často čistit pračku. Jsem biodegradabilní, což znamená, že se dokonale rozpustím. A hlavně od teď nemusíš nic odměřovat.

 

 

Jednoduché složení

Díky pečlivě vybranému složení obsahuji pouze 6 složek, které prádlo účinně vyperou a zároveň ochrání před poškozením. Jedná se o následující přísady:

 

- Dodecylsulfát sodný: Tento přípravek je aniontový tenzid a je vysoce účinným činidlem pro čištění. Slouží jako čistič, detergent a může být také použit k zesilování povrchového napětí a jako emulgátor.

- Dodecylbenzensulfonát sodný: Jedná se o aniontový tenzid, který se často používá jako čistič, detergent, emulgátor a může být také použit jako zesilovač povrchového napětí.

- 3-(polyoxyethylen) propylheptamethyltrisiloxan: Jedná se o povrchově aktivní látku v kosmetických produktech, jako je šampon, sprchový gel a kondicionér. Používá se také k vylepšení textury, udržování vlhkosti a vytváření lepšího a lesklého vzhledu.

- Zeolit: Zeolit je minerál, který se často používá jako absorbent, adsorbent a jako činidlo pro čištění.

- Alkohol cl2-15, ethoxylovaný: Jedná se o alkohol, který je obohacen o polyoxyethylenovou skupinu. Slouží jako účinný detergent a činidlo pro čištění. Je to typ povrchově aktivní látky, která pomáhá rozpouštět tuky a oleje, odstraňovat nečistoty a špínu a usnadňuje odstranění nečistot z povrchu.

- Isotridekanol, ethoxylovaný: Jedná se o glycerol-alkohol, který je obohacen o polyoxyethylenovou skupinu. Slouží jako účinný detergent a činidlo pro čištění.

 

Složky podle Nařízení (ES) č. 648/2004: 

30 % a více aniontové povrchově aktivní látky (pomáhá rozpouštět nečistoty), 15 % nebo více, avšak méně než 30 % neiontové povrchově aktivní látky (pomáhá rozpouštět tuky a oleje), 5 % nebo více, avšak méně než 15 % polykarboxyláty (pomáhají udržovat vodu a odstraňovat nečistoty), 5 % nebo více, avšak méně než 15 % zeolity (pomáhají absorbovat nečistoty), parfém, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN

(Hexyl cinnamal je syntetická vonná látka, která se používá v parfémech a kosmetických produktech. Linalool je přírodní látka, která se nachází v mnoha druzích rostlin, včetně oliv, hrušek a vanilky. Limonen je přírodní terpenová látka, která se nachází v citrusových plodech. Citronellol je přírodní pryskyřice, která se nachází v mnoha druzích rostlin, včetně citronu. Benzyl salicylát je syntetická vonná látka, která se často používá v parfémech a kosmetice. Alpha-isomethyl ionone je syntetická vonná látka, která se používá v parfémech a kosmetických produktech. Coumarin je přírodní vonná látka, která se nachází v mnoha druzích rostlin, například v kůře břízy.)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EcoHaus
Druh papírky
Značka EcoHaus