Elan Insomnia 10 LS 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Lyže Insomnia 10 ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy. Pro lyže Insomnia je vykrajování krátkých a dlouhých oblouků s přesností a pohodlím velmi přirozené. Amphibio s profily camber a rocker pro pravou a levou lyži je posílené o laminované dřevěné jádro a technologii Amphibio Truline pro optimalizaci přenosu energie lyžaře... Celý popis

Koupit za 9 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyže Insomnia 10 ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.
Pro lyže Insomnia je vykrajování krátkých a dlouhých oblouků s přesností a pohodlím velmi přirozené.
Amphibio s profily camber a rocker pro pravou a levou lyži je posílené o laminované dřevěné jádro a technologii Amphibio Truline pro optimalizaci přenosu energie lyžaře a síly v každém oblouku s perfektním provedením a elegantním zakončením.
Geometrie 127/76/104
Délka/rádius 144 (10.1) 150 (11.5) 158 (13.9) 166 (14.4)
Technologie
AMPHIBIO
Speciální profil s lehce zvýšenou špičkou a s výztuží ve tvaru šipky zaručuje okamžité nasazení oblouku a naprosto přesný výkon lyže.
Výztuž ve tvaru šipky na špičce lyže aktivuje profil rocker, proto je přední část lyže na výjezdu z každého oblouku silnější a stabilnější.
Technologie Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži.
Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, plynulé přechody a přispívá k poddajnosti lyže.
PROFIL AMPHIBIO TRULINE
Kombinace našeho profilu Amphibio® s tvarovaným titanem nám umožnila vytvořit první 4D technologii, která kombinuje výhody rockerového profilu na vnější straně lyže (pro snadnější zatáčení) a camberového profilu na vnitřní straně lyže (pro lepší přilnavost hran) s konvexní špičkou (pro přesné nasazení oblouku) a konkávní patkou (pro rychlý výjezd z oblouku).
Technologie Amphibio 4D je zcela inovativní, protože využívá tvarovaný titan. Využívá kombinaci dřevěného jádra Response Frame se speciálně (dvojitě) tvarovaným kovem a profilu Amphibio®. Díky této technologii jsou lyže naprosto univerzální a mají přesný výkon na hranách.
RST
Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.
LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO
Laminované dřevěné jádro od špičky po patku je speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Pro různé účely použití se pro výrobu tohoto jádra používají různé typy dřeva v různých kombinacích, což má vliv na pružnost lyží. Velmi odolné dřevěné jádro s výbornými reakcemi přenáší energii přímo na hrany a umožňuje univerzální použití v různých podmínkách.
POWER SHIFT
Systém PowerShift je plně integrovaný systém vázání s pružnou free-flexovou konstrukcí plate in-plate (“podložka v podložce”). Unikátní prvky PowerEdge Lifters zaručují přímý přenos energie od vázání na hranu lyže, což urychluje nasazení oblouku a usnadňuje ovládání lyže v obloucích. Tlumiče vibrací na koncových bodech podložky přispívají k pohodlnější jízdě a lepší ovladatelnosti lyží.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Elan
Určení dámské
Schopnosti lyžaře pokročilý
Typ all mountain
Sezona 22/23
Délka oblouku krátké
Technologie Amphibio TruLine Technology, RST Sidewall, Laminatedr Woodcore
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů