Elgato Stream Deck Mini

0 %
(0 hodnocení)

Malý, ale šikovný: Elgato Stream Deck Mini Stream Deck Mini je zařízení pro optimalizaci multimediálního obsahu, nad nímž získáte stejnou kontrolu jako na úrovni profesionálního studia. Stejné flexibilní funkce pro zvýšení produkční hodnoty. Stejné integrace šetřící čas, aby se maximalizovalo zapojení diváků. Vše v ultrakompaktním balení, které je jednodušší na kapse. Proč zakoupit Kompaktní multimediální pult Spolupracujje s celou řadou streamovacích aplikací 6 dotekových LCD tlačítek Dotykové... Celý popis

Koupit za 1 855 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Malý, ale šikovný: Elgato Stream Deck Mini
Stream Deck Mini je zařízení pro optimalizaci multimediálního obsahu, nad nímž získáte stejnou kontrolu jako na úrovni profesionálního studia. Stejné flexibilní funkce pro zvýšení produkční hodnoty. Stejné integrace šetřící čas, aby se maximalizovalo zapojení diváků. Vše v ultrakompaktním balení, které je jednodušší na kapse.

Proč zakoupit
Kompaktní multimediální pult
Spolupracujje s celou řadou streamovacích aplikací
6 dotekových LCD tlačítek
Dotykové LCD pro snadnější ovládání
Nabízí 6 plně přizpůsobitelných tlačítek v rámci LCD panelů, která jsou připravena ke spuštění nejrůznějších akcí. Nad vším je okamžitá vizuální zpětná vazba. Elgato obsahuje pokročilý a snadno použitelný software. Tradičně byla taková úroveň kontroly dostupná pro tradiční vysílací stanice. A nyní ji máte na dosah ruky.

Pracuje s tím, co máte rádi
Oblíbili jste si OBS Studio, XSplit, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer a další programy? Stream Deck Mini s nimi bez sebemenších problémů spolupracuje. Provádí vše od automatického rozpoznávání scén a zdrojů po to, že vaše digitální kanály sociálních médií plní obsahem po jediném klepnutí na jeho dotekový displej.

Klíčové vlastnosti
Kompaktní zařízení pro ovládání multimediálních aplikací. Obsahuje doteková tlačítka vhodná pro ovládání multimediálních kanálů. Podporuje aplikace OBS Studio, XSplit, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer a další. Rozhraní: USB 2.0 (150 cm kabel). Podporuje OS: Windows 10 (64bitový) a MacOS 10.11 a pozdější.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Elgato
Rozhraní USB 2.0 (Type-A)