"Endura rukavice ušité z pružného softshellového materiálu na prstech a hřbetu rukavic. Jsou ošetřeny netoxickou a odolnou impregnací proti vodě bez PFC a zároveň mají vodotěsnou a prodyšnou vnitřní membránu. Izolace Primaloft® Gold nabízí bezkonkurenční teplo. Rukavice mají neklouzavou dlaň, opatřenou odolným vnějším PU povrchem. ,,Humří" konstrukce prstů je ideální pro zvýšení tepla při extrémních podmínkách. Dlouhá pružná manžeta umožňuje bezproblémové navlékání. Rukavice mají stahování na... Celý popis

Koupit za 1 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

"Endura rukavice ušité z pružného softshellového materiálu na prstech a hřbetu rukavic. Jsou ošetřeny netoxickou a odolnou impregnací proti vodě bez PFC a zároveň mají vodotěsnou a prodyšnou vnitřní membránu.

Izolace Primaloft® Gold nabízí bezkonkurenční teplo. Rukavice mají neklouzavou dlaň, opatřenou odolným vnějším PU povrchem. ,,Humří" konstrukce prstů je ideální pro zvýšení tepla při extrémních podmínkách.

Dlouhá pružná manžeta umožňuje bezproblémové navlékání. Rukavice mají stahování na suchý zip s Velcro, které nabízejí perfektní střih.
Zobrazit více

Parametry

Značka Endura
Období zimní