Epever EPsolar MT-50

0 %
(0 hodnocení)

Externí displej Epever EPsolar MT50 funguje jako vzdálený ovladač pro solární regulátory EPsolar ze série XTRA, BN, A a LS (není kompatibilní s řadou DuoRacer). V reálném čase monitoruje a zobrazuje všechna důležitá data. Pomocí displeje přizpůsobíte provoz regulátoru podle vlastních potřeb, zapínáte a vypínáte připojená zařízení a jinou zátěž a nastavujete parametry nabíjení.  Hlavní přednosti - Monitorování a zaznamenávání parametrů v reálném čase - Velký multifunkční LCD displej pro zobrazení... Celý popis

Koupit za 670 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Externí displej Epever EPsolar MT50 funguje jako vzdálený ovladač pro solární regulátory EPsolar ze série XTRA, BN, A a LS (není kompatibilní s řadou DuoRacer). V reálném čase monitoruje a zobrazuje všechna důležitá data. Pomocí displeje přizpůsobíte provoz regulátoru podle vlastních potřeb, zapínáte a vypínáte připojená zařízení a jinou zátěž a nastavujete parametry nabíjení. 
Hlavní přednosti

- Monitorování a zaznamenávání parametrů v reálném čase
- Velký multifunkční LCD displej pro zobrazení dat v textové i grafické podobě
- Rozhraní RS485 pro komunikaci se zařízením
- Nevyžaduje externí napájení
Vynikající přehled o provozu
Displej s regulátorem propojíte pomocí kabelu s nalisovanými koncovkami (součást balení). Po připojení MT50 dojde k automatickému rozpoznání typu, modelu a parametrů regulátoru. Veškeré informace si přečtete na velkoplošném multifunkčním LCD displeji a získáte přehled o chodu celého systému v textové i grafické formě. Na případnou chybu vás upozorní akustický alarm. 
Snadné ovládání a nastavení
Pod obrazovkou najdete 6 funkčních tlačítek pro pohodlné a rychlé ovládání – šipky, tlačítko OK a ESC. Nastavení je díky nim snadné. Rozhraní RS485 umožňuje komunikaci s dalšími zařízeními v systému. Zařízení navíc nepotřebuje externí napájení. Využívá energii regulátoru.
Specifikace

- Značka: Epever
- Model: EPsolar MT50
- Určení: displej pro solární regulátor
- Kompatibilita: regulátory EPsolar série XTRA, série BN, série A, série LS
- Spotřeba při zapnutém podsvícení:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Epever