Etape BACKBONE jr

90 %
(4 hodnocení)

Dětský chránič páteře vyrobený ze 4vrstvé pěny ERGOFLEX 4XTM, která absorbuje nárazovou energii. Sendvičová konstrukce 4X zajistí více než 4násobnou účinnost. Struktura pěny umožňuje mikroventilaci. Dětský chránič páteře Etape Backbone je dostatečně dlouhý, chrání nejen hrudní obratle, ale sahá až ke kostrči, kterou i částečně překrývá. Je vyroben ze 4vrstvé pěny ERGOFLEX 4XTM, která při nárazu absorbuje téměř veškerou nárazovou energii. Sendvičová konstrukce 4X zajistí více než 4násobnou účinnost... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dětský chránič páteře vyrobený ze 4vrstvé pěny ERGOFLEX 4XTM, která absorbuje nárazovou energii. Sendvičová konstrukce 4X zajistí více než 4násobnou účinnost. Struktura pěny umožňuje mikroventilaci. Dětský chránič páteře Etape Backbone je dostatečně dlouhý, chrání nejen hrudní obratle, ale sahá až ke kostrči, kterou i částečně překrývá. Je vyroben ze 4vrstvé pěny ERGOFLEX 4XTM, která při nárazu absorbuje téměř veškerou nárazovou energii. Sendvičová konstrukce 4X zajistí více než 4násobnou účinnost ve srovnání s jednovrstvým uspořádáním. Struktura pěny je navíc porézní, umožňuje dostatečnou mikroventilaci a zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a nastavitelné v dostatečném rozsahu, o fixaci páteřáku na správném místě se stará pohodlný a dostatečně široký bederní pás. Při celodenním nošení děti určitě ocení i jeho nízkou hmotnost pouhých 300 g.
Hlavní přednosti dětského chrániče páteře Etape Backbone:

schválení podle normy ČSN EN 1621-2, třída 1
4vrstvá absorpční pěna ERGOFLEX 4XTM
3D ventilační materiál na zádech pro ideální komfort
anatomický tvar a nastavitelné elastické popruhy z elastického materiálu pro dokonalé pohodlí
nastavitelné elastické stažení v pase s Velcro SafeTM = 100% ochrana oděvu
hmotnost pouze 300 g (velikost 116-134)

Pěna ERGOFLEX 4XTM:
Poskytuje zcela unikátní úroveň ochrany. Materiál Ergoflex při nárazu absorbuje téměř veškerou nárazovou energii. Sendvičová konstrukce 4X zajistí více než 4násobnou účinnost ve srovnání s jednovrstvým uspořádáním. Díky své elasticitě se pěna ERGOFLEX 4XTM dokonale přizpůsobí tělu. Funkce FrostFlexTM tuto vlastnost zachovává i při velmi nízkých teplotách. Funkce MemoryFlexTM zajistí, že se pěna po jakékoli deformaci okamžitě vrátí do původního tvaru. Porézní struktura umožňuje mikroventilaci a zajistí optimální cirkulaci vzduchu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Etape
Určení dětské