Relax Speedmaster Evo

93 %
(3 hodnocení)

Inovovaný chránič páteře Relax Speedmaster EVO integrovaný do maximálně odvětrané pohodlné vesty. Patentově chráněný inteligentní materiál 3D Shock Protection vyniká svojí flexibilitou a schopností absorbovat silné nárazy. Pružný měkký materiál chrániče se dokonale přizpůsobí tvaru těla za každých okolností bez omezení pohybu. Při případném nárazu dochází k okamžitému ztuhnutí materiálu a absorbci nárazové energie, což představuje doposud nejúčinější způsob ochrany. Široký bederní popruh Pro... Celý popis

Koupit za 1 679 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Inovovaný chránič páteře Relax Speedmaster EVO integrovaný do maximálně odvětrané pohodlné vesty.

Patentově chráněný inteligentní materiál 3D Shock Protection vyniká svojí flexibilitou a schopností absorbovat silné nárazy.

Pružný měkký materiál chrániče se dokonale přizpůsobí tvaru těla za každých okolností bez omezení pohybu.

Při případném nárazu dochází k okamžitému ztuhnutí materiálu a absorbci nárazové energie, což představuje doposud nejúčinější způsob ochrany.

Široký bederní popruh Pro Belt umístěný zvenčí vesty tělo pevně obejme, stane se vaší součástí a napomáhá ke správné ergonomii. Masivní ventilační kanály Air Stream zajistí dokonalé odvětrání i při vysoké intenzitě fyzické aktivity.

Velikost dle výšky postavy: S: 152 - 164 cm, M: 164 - 178 cm, L: 178 - 184 cm

Certifikát.
Garantujeme prověřenou bezpečnost.
 

3D Shock Protection.
Certifikovaný chránič využívající unikátní vlastnosti patentově chráněného inteligentního materiálu, který se díky své měkkosti dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, ale pokud dojde k nárazu, chránič okamžitě ztuhne a absorbuje nárazovou energii.
 

Air Stream.
Masivní integrované ventilační kanály Air STream poskytují nejlepší možnou regulaci proudění vzduchu. Systém pasivní cirkulace efektivně odvádí vlhkost od těla i při vysoké fyzické námaze, čímž optimalizuje tělesné mikroklima.

 
Anti slip.
Silikonový protiskluzový potisk na vnitřním obvodu vesty pomáhá udržet chránič na nejvhodnějším místě, čímž je dosaženo vyššího komfortu užívání.
 

Pro Belt.
Integrovaný bederní pás Pro Belt vyrobený z pružného materiálu a doplněný suchým zipem umožňuje přesné nastavení zádového chrániče a zabraňuje nežádoucímu pohyb.
 

YKK.
Společnost vyrábějící značkové zipy se stala světově uznávanou společností díky dlouholetým zkušenostem a globální sítí výzkumu a vývoje. Díky zipům YKK můžeme garantovat dokonalé fungování po dlouhou dobu. Společnost YKK dodává produkty a služby s přidanou hodnotou, které zvyšují prestiž a odlišují značku.
 

Navrženo v České republice.
Zobrazit více

Parametry

Typ páteřáky
Výrobce Relax
Určení unisex