Dětská lyžařská přilba Etape Rider Pro Light zvyšuje bezpečnost jízdy vašeho dítěte díky zadnímu LED osvětlení. Hodí se také pro lyžaře s dioptrickými brýlemi. Dětská lyžařská přilba Etape Rider Pro Light disponuje inovativním zadním Led osvětlením, které je pevně připevněno k přilbě a tím zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte na sjezdovce. Měkké kryty uší plynule navazují na skořepinu helmy a tak vám zajišťuje komfortní nošení, není zde snížena nijak ochrana hlavy. 18 ventilačních otvorů zajistí kvalitní... Celý popis

Koupit za 1 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětská lyžařská přilba Etape Rider Pro Light zvyšuje bezpečnost jízdy vašeho dítěte díky zadnímu LED osvětlení. Hodí se také pro lyžaře s dioptrickými brýlemi. Dětská lyžařská přilba Etape Rider Pro Light disponuje inovativním zadním Led osvětlením, které je pevně připevněno k přilbě a tím zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte na sjezdovce. Měkké kryty uší plynule navazují na skořepinu helmy a tak vám zajišťuje komfortní nošení, není zde snížena nijak ochrana hlavy. 18 ventilačních otvorů zajistí kvalitní odvětrávání s možností plynulé regulace.
Odnímatelný visor s filtrem kategorie S2 je opatřen technologií ZeroFog, zabraňující jeho zamlžení a povrchovou vrstvou proti poškrábání. Pohodlné ovládání visoru pouhým sklopením a můžete jej snadno vyměnit v případě potřeby za jiný typ.Tento visor je ideálním řešením pro ty, kteří lyžují s dioptrickými brýlemi a ti kteří dioptrické brýle nenosí, tak těm nabízí chytré řešení věčného problému jako je dokonalé spojení helmy a brýlí. Helma má bezrámovou konstrukci což vám zajistí, že sníh z povrchu rychle sklouzne nebo jej otřete rukavicí. Velkou výhodou je také nadstandardně široký zorný úhel. 
Všechny lyžařské a snowboardové přilby Etape jsou schváleny podle evropské normy EN 1077 (ČSN EN 1077).
Hlavní vlastnosti:

měkké kryty uší, které plynule navazují na skořepinu helmy
18 ventilačních otvorů, plynulá regulace
zadní LED osvětlení
odnímatelný visor s filtrem kategorie S2
visor - technologie ZeroFog
vhodný pro lyžaře s dioptrickými brýlemi
bezrámová konstrukce helmy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Etape
Určení dětské
Modelová řada 2023 / 2024
Se štítem ne