Elegantní matně černou kolekci Nordic kitchen dánské značky Eva Solo vystihují dva prvky: minimalistický vzhled a orientace na funkčnost. Saténově temná kamenina je ztělesněním podstaty skandinávského designu. Pokud jste i vy propadli severskému životnímu stylu plnému bezstarostné pohody a radosti ze života, který je známý jako "hygge", je pro vás kolekce Nordic kitchen jako stvořená. Jednoduchý a zároveň dramaticky svůdný design černé kameniny vytváří rustikální i stylový vzhled. Černá je univerzálním... Celý popis

Koupit za 308 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elegantní matně černou kolekci Nordic kitchen dánské značky Eva Solo vystihují dva prvky: minimalistický vzhled a orientace na funkčnost. Saténově temná kamenina je ztělesněním podstaty skandinávského designu. Pokud jste i vy propadli severskému životnímu stylu plnému bezstarostné pohody a radosti ze života, který je známý jako "hygge", je pro vás kolekce Nordic kitchen jako stvořená.
Jednoduchý a zároveň dramaticky svůdný design černé kameniny vytváří rustikální i stylový vzhled. Černá je univerzálním podkladem pro excelentní prezentaci jakéhokoli pokrmu. Dodá nádech elegance slavnostnímu obědu či večeři, avšak díky vysoké funkčnosti a odolnosti můžete jednotlivé kousky využívat každý den. Drobné nedokonalosti a oděrky na povrchu umocňují autentičnost série.
Talíře, misky a hrnečky Nordic kitchen jsou vhodné do mikrovlnné trouby, mrazáku, myčky i do trouby – nemusíte se bát v nich pokrm zapéct nebo ohřát.
Kolekci Nordic kitchen můžete směle kombinovat s kolekcemi porcelánu Eva Trio v bílé barvě, čímž docílíte živého kontrastu.

Hluboký talíř/miska ⌀ 20 cm v minimalistickém designu
Vhodný zejména na polévky, saláty, těstoviny nebo přílohy
Také pro různé pěnové, zmrzlinové či ovocné dezerty nebo na snídaňovou kaši
Vyroben z vysoce kvalitní matně černé kameniny
Ze skandinávsky čisté kolekce Nordic kitchen
Odolný a stylový, pro každodenní používání i slavnostní příležitosti
Vhodný pro použití v troubě, mikrovlnné troubě i mrazáku
Chcete-li pokrm ohřát či zapéct ve stejném nádobí, ve kterém jste jej zamrazili, vložte jej do ještě chladné (nepředehřáté) trouby
Není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky
Stohovatelné – šetří místo během ukládání
Vhodné do myčky nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eva Solo
Materiál kamenina
Průměr 20 cm