Silikonový bryndák od Everyday Baby je velice praktický pro nejmenší děti. Výhody a přednosti: - Dvojí systém uchycení – drží bryndák na svém místě. Díky dvojímu systému uchycení pásů, drží dětský silikonový bryndák stabilně na svém místě i když se dítě pohybuje. - Nastavitelná velikost – vhodné pro děti od 4 měsíců do 4 let. - Kompaktní skládání – velmi malý po složení Navržen tak, aby po složení zabíral velmi málo místa ve vaší tašce. - Kapsička – udrží čisté okolí. Kapsička na bryndáku zachytí... Celý popis

Koupit za 420 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Silikonový bryndák od Everyday Baby je velice praktický pro nejmenší děti.

Výhody a přednosti:

- Dvojí systém uchycení – drží bryndák na svém místě. Díky dvojímu systému uchycení pásů, drží dětský silikonový bryndák stabilně na svém místě i když se dítě pohybuje.

- Nastavitelná velikost – vhodné pro děti od 4 měsíců do 4 let.

- Kompaktní skládání – velmi malý po složení Navržen tak, aby po složení zabíral velmi málo místa ve vaší tašce.

- Kapsička – udrží čisté okolí. Kapsička na bryndáku zachytí jídlo, které spadne dítěti při jídle ze lžičky nebo z jeho pusinky.

- Široká postranice – udrží jídlo na bryndáku. Navrženo se širokými postranicemi, které udrží jídlo na bryndáku a zabrání jeho vypadnutí ven.

- Výborný materiál – Řekněte NE plastu! A ANO silikonu! Vybrat si produkt od značky Everyday Baby, byla správná volba. Bryndák je vyroben z vysoce kvalitního silikonu, neobsahuje žádné plasty.

Silikonový bryndák od Everyday baby je bezpečnou volbou pro zdraví vašich dětí. Silikonový bryndák od obsahuje 0% BPA, 0% BPF, 0% BPS a je bez ftalátů.

Silikonový bryndák z kolekce “NAUČ SE JÍST” od Everyday Baby byl navržen pro skvělé zážitky a pro pocit potěšení z jídla! Testováno podle evropské normy ČSN-EN14372.

Cílem společnosti Everyday Baby je nabídnout vašim dětem to nejlepší. Vaše děti si zaslouží absolutní maximum, a proto klademe velký důraz na design, materiál a funkčnost.

Věk: 4m+

Materiál: silikon

Rozměr bryndáku: 19 x 28 cm

Rozměr balení: 22 x 7 x 4 cm

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Everyday Baby
Barva zelené