EXTOL 70150

98 %
(3 hodnocení)

Ventil zahradní, zinek, EXTOL CRAFT Pákový zahradní ventil je vyroben ze slitiny zinku, který je odolný proti korozi a zajišťuje tak ventilu dlouhou životnost. Zahradní ventil umožňuje přímé napojení zahradní hadice o průměru 1/2", 3/4" nebo 1". Značka EXTOL CRAFT je určena pro domácí a hobby použití. V našem sortimentu naleznete i spoustu ručního nářadí této značky, kterým si můžete vybavit Vaši dílnu. Prodej zahradních ventilů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní... Celý popis

Koupit za 81 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ventil zahradní, zinek, EXTOL CRAFT
Pákový zahradní ventil je vyroben ze slitiny zinku, který je odolný proti korozi a zajišťuje tak ventilu dlouhou životnost. Zahradní ventil umožňuje přímé napojení zahradní hadice o průměru 1/2", 3/4" nebo 1".
Značka EXTOL CRAFT je určena pro domácí a hobby použití. V našem sortimentu naleznete i spoustu ručního nářadí této značky, kterým si můžete vybavit Vaši dílnu.
Prodej zahradních ventilů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ocel
výrobce / dovozce: EXTOL CRAFT
provedení, specifické vlastnosti: zahradní ventil s pákou
charakteristika produktu: odolný proti korozi
určeno zejména pro: propojení zavlažovacího systému
záruka: 2 roky
poznámka: vhodné pro domácí a hobby použití
Zobrazit více

Parametry

Materiál slitina zinku
Výrobce EXTOL CRAFT
Hmotnost 1 kg