Fare 4111451 bačkory

0 %
(0 hodnocení)

Domácí obuv od českého výrobce FARE. Nízké textilní lemované bačkůrky na pruženkové uzavírání. Materiál svršku je z barevného pracího kordu, vnitřek je z bavlněného kepru. Podešev je vyvinuta jako odlehčená, materiál podešve z termoplastického elastomeru, je neklouzavá pro všechny běžně používané podlahoviny. Tato přezůvková obuv odpovídá ortopedickým požadavkům a zásadám zdravého obouvání. Obuv je v prstové části prostorově vytvarována a je vybavena pevným opatkem tak, jako je běžné u kvalitní... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Domácí obuv od českého výrobce FARE.
Nízké textilní lemované bačkůrky na pruženkové uzavírání. Materiál svršku je z barevného pracího kordu, vnitřek je z bavlněného kepru.
Podešev je vyvinuta jako odlehčená, materiál podešve z termoplastického elastomeru, je neklouzavá pro všechny běžně používané podlahoviny.
Tato přezůvková obuv odpovídá ortopedickým požadavkům a zásadám zdravého obouvání. Obuv je v prstové části prostorově vytvarována a je vybavena pevným opatkem tak, jako je běžné u kvalitní celokožené obuvi. Vkládací stélka je vybavena komfortní tlumící vrstvou a klenkovou podporou.
Obuv je designována v souladu nejmodernějšími módními trendy, včetně podešve, která chrání přední část před rychlým opotřebením.

* Délka vnitřní stélky, která je uvnitř bačkůrky je o cca 2 mm kratší než je uvedená vnitřní délka obuvi. 
Jak správně změřit délku nožky bez měřidla FARE.
Zobrazit více

Parametry

Značka Fare
Barva růžová
Zapínání nazouvací
Určení dívčí
Barefoot ne
Motiv Jednorožci