Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části.  Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytují mnohem větší prostor.  Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.  Svršková část obuvi je zhotovena z textilního materiálu. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.  Tyto modely FARE BARE jsou... Celý popis

Koupit za 640 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části.  Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytují mnohem větší prostor.  Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou. 
Svršková část obuvi je zhotovena z textilního materiálu. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně. 
Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní o další vrstvu. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.  
TABULKA VELIKOSTÍ

Velikost
Vnitřní délka obuvi
Šířka v obvodu prstních kloubů
Obvod prstních kloubů
Výška podpatku
Hmotnost

28
183 mm
76 mm
182 mm
0 mm
206 g

29
190 mm
78 mm
188 mm
0 mm
215 g

30
197 mm
80 mm
193 mm
0 mm
232 g

31
204 mm
83 mm
198 mm
0 mm
245 g

32
210 mm
85 mm
203 mm
0 mm
252 g

Uvedené rozměry jsou orientační a jsou závislé na technice měření.
* hmotnost je uváděna vždy celého páru
Zobrazit více

Parametry

Značka Fare
Barva vícebarevná
Zapínání na suchý zip
Určení chlapecké
Barefoot ano
Materiál textilie