Fare domácí obuv 4118454

0 %
(0 hodnocení)

Přezůvková, kotníčková, textilní, lemovaná obuv, na suchý zip . Materiál svršku je z barevného pracího kordu, vnitřek je z bavlněného kepru. Podešev je vyvinuta jako odlehčená, materiál podešve z termoplastického elastomeru, je neklouzavá pro všechny běžně používané podlahoviny. Tato domácí a přezůvková obuv odpovídá ortopedickým požadavkům a zásadám zdravého obouvání. Obuv je v prstové části prostorově vytvarována, je vybavena pevným opatkem tak, jako je běžné u kvalitní celokožené obuvi. Vkládací... Celý popis

Koupit za 580 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Přezůvková, kotníčková, textilní, lemovaná obuv, na suchý zip . Materiál svršku je z barevného pracího kordu, vnitřek je z bavlněného kepru. Podešev je vyvinuta jako odlehčená, materiál podešve z termoplastického elastomeru, je neklouzavá pro všechny běžně používané podlahoviny. Tato domácí a přezůvková obuv odpovídá ortopedickým požadavkům a zásadám zdravého obouvání. Obuv je v prstové části prostorově vytvarována, je vybavena pevným opatkem tak, jako je běžné u kvalitní celokožené obuvi. Vkládací stélka je vybavena komfortní tlumící vrstvou a klenkovou podporou. Obuv je designována v souladu nejmodernějšími módními trendy, včetně podešve, která chrání přední část před rychlým opotřebením.

Velikost, která nelze výše zvolit, není dostupná. Po zvolení požadované velikosti, se aktualizuje dostupnost na jednotlivých skladech.

Velikost Rozměr v milimetrech
23 151
24 158
25 164
26 171
27 178
28 184
29 191
30 198

Podrobnosti jak změřit nohu, vybrat správnou velikost a další informace najdete ZDE

-
Velikost: 23
Zobrazit více

Parametry

Značka Fare
Barva růžová
Zapínání na suchý zip
Určení dívčí
Materiál kůže