- Rozměry: 78x48x50cm cm nabízí velký životní prostor - Posuvná dvířka pro bezpečnost zvířete - Otvírací vrchní mříž pro snadnou údržbu - Včetně vybavení   Casita je komfortní, prostorná a atraktivní klec pro morčata a králíky. Od většiny podobných klecí se řada Casita odlišuje o 20 % vyšším okrajem plastové vany, což zvířátku poskytuje velmi pohodlný životní prostor. Klece Casita jsou vyrobeny z pevného plastu a kvalitní mříže. V této extra velké a prostorné kleci se bude Váš malý mazlíček... Celý popis

Koupit za 1 589 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- Rozměry: 78x48x50cm cm nabízí velký životní prostor

- Posuvná dvířka pro bezpečnost zvířete

- Otvírací vrchní mříž pro snadnou údržbu

- Včetně vybavení

 

Casita je komfortní, prostorná a atraktivní klec pro morčata a králíky. Od většiny podobných klecí se řada Casita odlišuje o 20 % vyšším okrajem plastové vany, což zvířátku poskytuje velmi pohodlný životní prostor. Klece Casita jsou vyrobeny z pevného plastu a kvalitní mříže.

V této extra velké a prostorné kleci se bude Váš malý mazlíček cítit báječně. 

Klenutou horní část klece je možné otevřít. Malé bezpečnostní sponky zabraňují otevření horní části klece samotným zvířátkem. Klenutý tvar střechy poskytuje zvířatům větší možnost pohybu, což ocení zejména králíčci. Moderní lem dodává střeše dojem elegantní kopule.  Klec je také možné otevřít pomocí zasunovacích dvířek v přední části klece. Zasunovací dvířka umožňují přizpůsobit šířku otevření a zároveň snižují riziko zranění. Pokud je necháte otevřená, zvířátka mohou bez problémů do nebo z klece. V zavřeném stavu jsou dvířka jištěna příčkou, aby se morče nebo králíček nedostali z klece ven!

Klec je dodávána se základním příslušenstvím z kvalitní umělé hmoty, které Vašemu mazlíčkovi zpříjemní pobyt v kleci a Vám ušetří práci. Součástí vybavení je zásobník na seno, který se plní zvenčí a zvířátko se obslouží samo podle libosti. Tento systém má několik výhod, jednak z něj téměr nevypadává seno a zásobník nezabírá zbytečně v kleci místo. Na šířku klece je možné přidělat mezipatro. Místo pod ním může skoužit ke spaní a poskytuje obyvateli klece jistotu a bezpečí. Na mezipatře se nachází miska na krmení. Další misku na krmivo je možné připevnit buď na stávající, nebo ji jednoduše umístit do klece. Kapátková napáječka se připevňuje na klec zvenčí a umožňuje Vašemu králíčkovi nebo morčeti neustálý přístup k čerstvé vodě.

Přednosti klece pro hlodavce Ferplast Casita 80: klec pro hlodavce se stabilním umělohmotným dnem stabilní upevnění mříže na vaničku dna jednoduchá montáž díky postranním klipům bez spodní vaničky je možné použít jako ohrádku rozdělená, zaoblená horní část s boční lištou stabilní zavírání praktická zasunovací dvířka, v uzavřeném stavu mají extra zajištění plastový zásobník na seno, který se připevňuje zvenčí plastový domeček na spaní přes celou šířku klece přední zeď domečku na spaní je možné odejmout mezipatro nad domečkem na spaní plastovou misku na krmivo kapátková napáječka

Jednoduše řečeno - tato klec bude pro Vašeho mazlíčka luxusním domečkem.

Neopomeňte, že Vaše zvíře musí mít dostatek prostoru k volnému pohybu a ke cvičení, například za pomoci různých doplňků jako jsou kolotoče nebo díky každodennímu proběhnutí mimo klec.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Typ klece
Určení pro morčata
Materiál plastové
Rozměry 78 x 48 x 50 cm