Prostorná klec Criceti 15 s výbavou pro křečky a další drobné hlodavce. Vysoké plastové dno omezuje vypadávání podestýlky ven z klece. Hrany klece jsou opatřeny plastovými lištami a ve stropě je plastový rám, díky kterému lze celý drátěný strop klece otevřít. Do klece je tak pohodlný prostorný přístup shora. Plastové parto se žebříkem rozděluje klec na dvě poschodí a zvětšuje tak využitelný prostor pro zvířata. Prostor pod patrem je vhodnou zónou pro odpočinek. Prostor na patře s miskou napáječkou... Celý popis

Koupit za 2 059 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prostorná klec Criceti 15 s výbavou pro křečky a další drobné hlodavce.
Vysoké plastové dno omezuje vypadávání podestýlky ven z klece. Hrany klece jsou opatřeny plastovými lištami a ve stropě je plastový rám, díky kterému lze celý drátěný strop klece otevřít. Do klece je tak pohodlný prostorný přístup shora.
Plastové parto se žebříkem rozděluje klec na dvě poschodí a zvětšuje tak využitelný prostor pro zvířata. Prostor pod patrem je vhodnou zónou pro odpočinek. Prostor na patře s miskou napáječkou a kolotočem je koncipován jako prostor pro krmení a hraní.

Tuto prostornou klec je možné ještě zatraktivnit a připojit na ní tunely a další zábavné prvky prostřednictvím otvorům v kleci – např.: CHP55580, CHP55582, CHP55579, CHP55581.

Vybavení: domek, miska, napáječka, kolotoč, patro, žebřík

Rozměry klece: délka 78 cm, šířka 48 cm, výška 39 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Typ klece
Určení pro křečky
Materiál plastové
Rozměry 78 x 48 x 39 cm