- pro čistotu a zářivý lesk - bez přidaných fosfátů, konzervantů nebo barviv - balení vydrží až na 60 mycích cyklů - s certifikací EU Ecolabel Finish Power Gel 0% gel do myčky díky účinnému složení zajistí vašemu nádobí tu nejlepší čistotu a zářivý lesk. Zároveň poskytuje dodatečnou ochranu proti korozi skla, takže si sklenice déle udrží oslnivý lesk. Gel do myčky Finish Power Gel 0% s účinnou čistící silou se optimálně stará o vaše nádobí a navíc nyní bez přidaných fosfátů, konzervantů nebo... Celý popis

Koupit za 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- pro čistotu a zářivý lesk
- bez přidaných fosfátů, konzervantů nebo barviv
- balení vydrží až na 60 mycích cyklů
- s certifikací EU Ecolabel
Finish Power Gel 0% gel do myčky díky účinnému složení zajistí vašemu nádobí tu nejlepší čistotu a zářivý lesk. Zároveň poskytuje dodatečnou ochranu proti korozi skla, takže si sklenice déle udrží oslnivý lesk. Gel do myčky Finish Power Gel 0% s účinnou čistící silou se optimálně stará o vaše nádobí a navíc nyní bez přidaných fosfátů, konzervantů nebo barviv.
Využívá sílu gelu Finish All in 1 Max, takže do myčky již není nutné přidávat ani sůl, ani leštidlo (sůl a leštidlo doporučujeme ale přidávat pokud žijete v oblastech s tvrdou vodou). Dokonale čisté nádobí zaručuje i při ekologických mycích cyklech s teplotami 50–55 °C, které jsou méně náročné na spotřebu elektrické energie a vody. Gel je držitelem certifikátu Ecolabel.
Použití: Otevřete láhev a nalijte přípravek do určeného místa v myčce. Uzavřete gelovou komoru a vyberte mycí program. Pro nejlepší výsledky použijte program na 50/55 °C. Funkce zabudované složky soli je účinná v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě do 21 °dH. V případě velmi tvrdé vody použijte Finish sůl.
Varování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny. Pokračujte ve vyplachování.
Složení: Méně než 5 % polykarboxyláty, Neiontové povrchově aktivní látky, Fosfonáty, Enzymy (subtilisin, amylasa), Parfém.
Finish Power Gel 0% gel do myčky 900 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Reckitt Benckiser
Značka Finish
Objem 900 ml
Hmotnost 1.064 kg
Ekologické ano
Počet dávek 60 dávek