Fischer Twin Skin Sprint JR + Tour Step-In JR IFP 2022/23

0 %
(0 hodnocení)

Stoupací pásy na běžkách nově i pro nejmladší běžkaře. Model SKIN s nemazací stoupací zónou vybavenou mohérovými pásy. Už ani junioři, ani otcové nemusí řešit optimální mázu podle počasí. Hlavní složku jádra AIR CHANNEL tvoří pláty z extrémně lehkých dřevin protkané vyfrézovanými vzduchovými kanálky. Juniorské lyže, které poslouží pro trénink či zlepšování techniky. Vhodné spíše pro začátky s běžeckým lyžováním. Jsou pružné a téměř nezničitelné, jejich stavba je celkově širší, aby usnadnily udržení... Celý popis

Popis

Stoupací pásy na běžkách nově i pro nejmladší běžkaře. Model SKIN s nemazací stoupací zónou vybavenou mohérovými pásy. Už ani junioři, ani otcové nemusí řešit optimální mázu podle počasí.
Hlavní složku jádra AIR CHANNEL tvoří pláty z extrémně lehkých dřevin protkané vyfrézovanými vzduchovými kanálky.
Juniorské lyže, které poslouží pro trénink či zlepšování techniky. Vhodné spíše pro začátky s běžeckým lyžováním. Jsou pružné a téměř nezničitelné, jejich stavba je celkově širší, aby usnadnily udržení rovnováhy.
Model s univerzální závodní skluznicí SINTEC.
Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží. Lyže jsou v setu s vázáním TOUR STEP-IN JR IFP (kompatibilní s botami s podrážkami Turnamic a NNN).
Parametry:
Boční formal: 51-47-50
Hmotnost: 980g/150cm
Skluznice: sintec/twin skin
Technologie:
ULTRA TUNING
Neomezený skluz. Přesazená ražená struktura dělá lyže rychlými a univerzálně použitelnými.
AIR CHANNEL
Dřevěné jádro se skelným vláknem s vyfrézovanými vzduchovými kanály pro úsporu hmotnosti až 250 g oproti čistě dřevěným jádrům. S vlákny z vulkanického bazaltu o dalších 40 g lehčí.
SKIN
Stoupací pás umístěný v odrazové komře běžek se stará o dobrý a plynulý skluz. Tyto pásy zajišťují, že se můžete spolehnout na kvalitní odraz i ve složitých podmínkách a na zledovatělých tratích.
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře závodní
Výrobce Fischer
Určení dětské
S vázáním ano