Fortnite 1000 V-Bucks

82 %
(4 hodnocení)

Aktivace:  Epic Games Funguje pouze na PC. Nefunguje na Xbox, Playstation a ani Nintendo! V-Bucks je speciální herní měna získatelná za reálné peníze, díky které získáš speciální vzhled. Dřív nebo později lákavým skinům a grafickým úpravám neodoláš a tyto "véčka" si zakoupíš. Proto buď připraven i na limitované nabídky a měj nějaké V-Bucksy vždy po ruce. Můžeš získat nové skiny, či lépe vypadající padáky. Díky tomu hned na první pohled každý pozná, s kým má tu čest.   Fortnite je Battle Royale,... Celý popis

Koupit za 325 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Aktivace: 

Epic Games

Funguje pouze na PC. Nefunguje na Xbox, Playstation a ani Nintendo!
V-Bucks je speciální herní měna získatelná za reálné peníze, díky které získáš speciální vzhled. Dřív nebo později lákavým skinům a grafickým úpravám neodoláš a tyto "véčka" si zakoupíš. Proto buď připraven i na limitované nabídky a měj nějaké V-Bucksy vždy po ruce. Můžeš získat nové skiny, či lépe vypadající padáky. Díky tomu hned na první pohled každý pozná, s kým má tu čest.  
Fortnite je Battle Royale, kde jsou hráči postupně dle vlastního uvážení ze vzduchu.
Hlavním herní technikou je získávání materiálu a hledání co nejlepšího vybavení k přežití. Materiál se dělí na dřevo, kámen a kov. Každý z těchto materiálů se získává jinak obtížně a každý z nich má také jiné vlastnosti. Z toho materiálu si pak můžeš také při bojování o přežití postavit úkryt před ostatními protihráči. Dostaň se do zóny, najdi ideální sledovací místo a udeř ve správný čas na správném místě.
Zobrazit více

Parametry

Žánr bojové
Výrobce Epic Games

Podobné produkty