Fox Launch Enduro Knee Pad

93 %
(3 hodnocení)

Chránič kolen Fox Enduro Knee Guard je navržen tak, aby poskytoval maximální možnou ochranu a neomezoval pohyby při šlapání. Zadní část je z elastického rychleschnoucího, prodyšného materiálu ze síťoviny, který skvěle odvádí od těla vlhkost a udržuje tepelný komfort. Exponované části kolenního panelu jsou odolné proti prodření a doplněné panelem z D3O pěny, která při nárazu ztuhne. Díky navlékacímu elastickému Slip-On designu drží chránič na svém místě a neomezuje pohyb. Materiál je ošetřen antibakteriální... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chránič kolen Fox Enduro Knee Guard je navržen tak, aby poskytoval maximální možnou ochranu a neomezoval pohyby při šlapání. Zadní část je z elastického rychleschnoucího, prodyšného materiálu ze síťoviny, který skvěle odvádí od těla vlhkost a udržuje tepelný komfort. Exponované části kolenního panelu jsou odolné proti prodření a doplněné panelem z D3O pěny, která při nárazu ztuhne.

Díky navlékacímu elastickému Slip-On designu drží chránič na svém místě a neomezuje pohyb. Materiál je ošetřen antibakteriální ochranou, díky čemuž je odolný proti zápachu.

Hlavní přednosti a specifikace:

- Navrženo pro maximální ochranu a volnost pohybu
- Vyrobeno z velice prodyšného strečového materiálu a síťoviny
- Speciálně tvarované vložky z materiálu D3O, který je pružný a ztvrdne při nárazu
- Snadné nasazování
- Silikonové pásky na lemech lepší držení
- Vyjímatelné vložky D3O pěny pro pohodlné praní
- Certifikace EN1621-Level 1
Zobrazit více

Parametry

Typ na nohy a ruce
Výrobce Fox Racing
Určení pánské