Dětské rukavice Fox Ranger Glove Dětské rukavice Fox Ranger Fluorescent Yellow jsou skvělou volbou pro mladé cyklisty, kteří hledají bezpečné a pohodlné rukavice pro svá dobrodružství na kole. Zde je podrobný popis těchto rukavic: Design a funkčnost: Rukavice Fox Ranger jsou nejprodávanější v řadě a nabízejí skvělé padnutí a vynikající funkčnost. Jsou vybaveny technologií umožňující ovládání dotykových displejů, což je praktické pro mladé cyklisty, kteří chtějí používat své zařízení i s rukavicemi.... Celý popis

Koupit za 739 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dětské rukavice Fox Ranger Glove

Dětské rukavice Fox Ranger Fluorescent Yellow jsou skvělou volbou pro mladé cyklisty, kteří hledají bezpečné a pohodlné rukavice pro svá dobrodružství na kole. Zde je podrobný popis těchto rukavic:

Design a funkčnost: Rukavice Fox Ranger jsou nejprodávanější v řadě a nabízejí skvělé padnutí a vynikající funkčnost. Jsou vybaveny technologií umožňující ovládání dotykových displejů, což je praktické pro mladé cyklisty, kteří chtějí používat své zařízení i s rukavicemi. Kompresní tvarovaná manžeta s suchým zipem zajišťuje, že rukavice pevně drží na ruce.

Materiál a konstrukce: Rukavice jsou vyrobeny ze 4-směrného stretchového polyesteru, což zajišťuje pohodlné nošení a dobrou pružnost. Na palci jsou vybaveny absorpčním materiálem. Silikonový potisk na prstech zvyšuje přilnavost k řidítkům.

Nejprodávanější rukavice této řady skvěle padnou a nabízí každému bikerovi vynikající funkčnost. Nyní použita také technologie umožňující ovládat dotykové displeje.

Kompresní tvarovaná manžeta na suchý zip, která zajišťuje, že rukavice bezpečně drží na ruce.
Index finger technologie umožňující ovládat dotykové displeje.
Konstrukce ze 4-směrného stretchového polyesteru.
Absorpční materiál na palci.
Silikonový potisk na prstech pro zajištění přilnavosti k řidítkům.
Materiál - 69% nylon, 17% polyurethane, 10% neoprene, 2% polyester, 2% elastane

Tyto rukavice jsou nejen stylové, ale také funkční a vhodné pro mladé cyklisty, kteří chtějí mít na svých dobrodružných jízdách na kole pohodlí a bezpečí.
Zobrazit více

Parametry

Značka Fox Racing
Délka dlouhé
Období letní