Komu doporučujeme golmanské kalhoty FREEZ GOALIE PANTS G-180 Florbalové golmanské (brankařské) kalhoty Freez Goalie Pants G-180 doporučujeme všem, kteří potřebují kvalitní kalhoty střední třídy pro náročnější hráče i začátečníky. Kalhoty dobře poslouží jak pro školy, zájmové spolky i oddíly. Proč chtít florbalové golmanské kalhoty FREEZ GOALIE PANTS G-180? vynikající pohodlí – příjemné polstrování, volný střih, pásek s klipem odolný materiál – kombinace otěru odolného materiálu s rip-stop... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Komu doporučujeme golmanské kalhoty FREEZ GOALIE PANTS G-180
Florbalové golmanské (brankařské) kalhoty Freez Goalie Pants G-180 doporučujeme všem, kteří potřebují kvalitní kalhoty střední třídy pro náročnější hráče i začátečníky. Kalhoty dobře poslouží jak pro školy, zájmové spolky i oddíly.

Proč chtít florbalové golmanské kalhoty FREEZ GOALIE PANTS G-180?

vynikající pohodlí – příjemné polstrování, volný střih, pásek s klipem
odolný materiál – kombinace otěru odolného materiálu s rip-stop polyesterem
extra nízký sed - neproklouzne žádný balonek
kvalitní zipy - pořádné zipy YKK pro maximální odolnost
design – decentní černý design

 
Popis golmanských kalhot FREEZ GOALIE PANTS G-180
Pohodlí
Golmanské kalhoty prošly dlouhým vývojem a testováním. Důraz je kladen na pohodlí brankaře. Jen tak se může soustředit čistě na hru. Polstrované díly, měkká ale odolná kolena, pásek s klipsem a další...

Odolný materiál
Nešetřili jsme na materiálech. Osvědčený materiál na kolenou a použití rip-stop materiálu zabraňuje rozšiřování poškození v případně zatrhnutí.

Extra nízký sed
Žádný míček již neproklouzne mezi nohama! Pružný sed jsme snížili pro maximální krytí tohoto prostoru. Odolný materiál kombinovaný s pružnými lamelami je zároveň optimálně prodyšný.

Kvalitní zipy
Top značka zipů YKK je zárukou kvality. Na poklopic je zip krytý manžetou na suchý zip. Na nohavicích je zip ještě zajištěn páskem s drukem.
 
Design
decentní černý design s bílým potiskem. Hodí se k široké škále barev dresů.

 
Velikostní tabulka golmanské obuvi OXDOG LIGHTFLEX

EUR
38
39
40
41
42
43
44
45
46

US
6,5
7
7,5
8,5
9
10
10,5
11,5
12,5

délka stélky v cm
25
25,5
26
26,5
27,5
28,5
29
29,5
30

-->
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Freez