Šperkovnice Friedrich Lederwaren Classico 23231-2 černá Nadčasový design a dokonalé zpracování v kombinaci se syntetickou kůží černé barvy, vytváří luxusní šperkovnici, do které budete ukládat své poklady s radostí. Čtyřpatrová šperkovnice nabízí dostatek místa pro všechny vaše cennosti. Na víku šperkovnice je připevněno praktické zrcátko a funkční zámek ochrání Vaše šperky nejen před zvědavými ratolestmi. Friedrich Lederwaren patří mezi nejvýznamnější světové výrobce šperkovnic a módních doplňků.... Celý popis

Koupit za 2 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Šperkovnice Friedrich Lederwaren Classico 23231-2 černá Nadčasový design a dokonalé zpracování v kombinaci se syntetickou kůží černé barvy, vytváří luxusní šperkovnici, do které budete ukládat své poklady s radostí.
Čtyřpatrová šperkovnice nabízí dostatek místa pro všechny vaše cennosti. Na víku šperkovnice je připevněno praktické zrcátko a funkční zámek ochrání Vaše šperky nejen před zvědavými ratolestmi.
Friedrich Lederwaren patří mezi nejvýznamnější světové výrobce šperkovnic a módních doplňků. Vysoce kvalitní materiály v kombinaci s moderním designem a praktickým uspořádáním, vytváří jedinečné šperkovnice a zároveň dokonalé místo pro vaše cennosti.

šperkovnice Friedrich Lederwaren
kolekce London
syntetická kůže
černá barva
velikost 24 x 15 x 16 cm
Šperkovnice » Šperkovnice » Šperkovnice Friedrich Lederwaren Classico 23231-2 černá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Friedrich Lederwaren
Materiál syntetická kůže
Rozměr 240 x 150 x 160 mm
Barva černé
Určení pro ženy
Typ šperkovnice kazety
Tvar šperkovnice obdélníková
Využití na šperky
Se zrcadlem ano
Zobrazit více parametrů