. . . . . ELEGANTNÍ ZELENÁ POLŠTÁŘKA / VOLUME BOX. . . Organizace šperků - Pouzdro na šperky vám umožní efektivně uspořádat vaši sbírku. Má různě velké přihrádky a kapsy, do kterých snadno uložíte všechny typy šperků, jako jsou prsteny, náhrdelníky, náramky, hodinky nebo náušnice. Snadno tak najdete a vyberete ty správné šperky k nošení. ZAMYKÁNÍ KLÍČEM - díky přiloženému klíči získáte jistotu, že nikdo jiný než vy kufr nepoužije, neuvidí nebo si nepůjčí vaše šperky. To dodatečně chrání cenné... Celý popis

Koupit za 337 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

.
.
.

.
.
ELEGANTNÍ ZELENÁ POLŠTÁŘKA / VOLUME BOX.

.

.

Organizace šperků - Pouzdro na šperky vám umožní efektivně uspořádat vaši sbírku. Má různě velké přihrádky a kapsy, do kterých snadno uložíte všechny typy šperků, jako jsou prsteny, náhrdelníky, náramky, hodinky nebo náušnice. Snadno tak najdete a vyberete ty správné šperky k nošení.

ZAMYKÁNÍ KLÍČEM - díky přiloženému klíči získáte jistotu, že nikdo jiný než vy kufr nepoužije, neuvidí nebo si nepůjčí vaše šperky. To dodatečně chrání cenné předměty..

OCHRANA PŘED POŠKOZENÍM - poskytuje dodatečnou ochranu před poškozením, jako je náraz, rozdrcení nebo prach. Kufr je vyroben z odolných materiálů, jako je tkanina, plast, dřevo a kov, které poskytují ochranu před povětrnostními vlivy. .

Kufr je elegantní a objemný - Nadčasový design, pěkný tvar a stříbrné lemování dodávají kufru elegantní, estetický a atraktivní vzhled. Kufr je navíc prostorný, vejdou se do něj všechny vaše drobnosti..

Kufřík je vybaven speciální konstrukcí, která je součástí kufříku.
SPECIFIKACE - barva: odstíny zelené; 8 závěsů na řetízky; 15 přihrádek na prsteny; 6 úzkých přihrádek; 1 kapsa s gumičkou; 18 šroubovacích přihrádek na náušnice; 9 přihrádek na přívěsky; 6 velkých přihrádek; 18 přihrádek v zásuvce; 1 podlouhlá přihrádka na hodinky; rozměry uzavřeného kufru (d/š/v): 11 x 24,5 x 18 cm; hmotnost: 1,081 kg. hmotnost v balení: 1,314 kg.

.

.
SPECIFIKACE

Barva: lahvově zelená.
8 závěsů na řetěz.
15 otvorů pro kroužky.
6 tenkých přihrádek.
1 kapsa s pružným páskem.
18 otvorů na šroubovací náušnice.
9 přihrádek na přívěsky.
6 velkých přihrádek.
18 přihrádek na zásuvky.
1 podlouhlá přihrádka na hodinky.
Rozměry uzavřeného kufříku (d/š/v): 11 x 24,5 x18.
Hmotnost: 1,081 kg.
Hmotnost jednoho balení: 1,314 kg

V SOUPRAVĚ

skříňka
klíč

.

.
Rakev se vyznačuje elegantním, decentním zasazením, které je vyrobeno s důrazem na každý detail. Svým stylem dokonale zapadne do výzdoby každého interiéru, bude se krásně vyjímat na toaletním stolku, stole, v ložnici, na komodě, v šatně nebo v dětském pokoji.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soulima
Materiál semiš
Barva zelené
Určení pro ženy
Využití na hodinky