ELEGANTNÍ ZELENÁ KRABIČKA / KAPACITNÍ KRABIČKA - ORGANIZACE ŠPERKŮ - šperkovnice vám umožní efektivně uspořádat vaši sbírku. Má různé velikosti přihrádek a kapes usnadňují skladování všech druhů šperků, jako jsou prsteny, náhrdelníky, náramky, hodinky a náušnice . To vám umožní snadno najít a vybrat ten správný šperk na nošení. - ZAMKNUTO KLÍČEM - díky přiloženému klíčku si můžete být jisti, že kufr nikdo jiný nepoužívá, šperky si neprohlíží ani nepůjčuje. Tento dodatečná ochrana cenných předmětů... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ELEGANTNÍ ZELENÁ KRABIČKA / KAPACITNÍ KRABIČKA

- ORGANIZACE ŠPERKŮ - šperkovnice vám umožní efektivně uspořádat vaši sbírku. Má různé velikosti přihrádek a kapes usnadňují skladování všech druhů šperků, jako jsou prsteny, náhrdelníky, náramky, hodinky a náušnice . To vám umožní snadno najít a vybrat ten správný šperk na nošení.

- ZAMKNUTO KLÍČEM - díky přiloženému klíčku si můžete být jisti, že kufr nikdo jiný nepoužívá, šperky si neprohlíží ani nepůjčuje. Tento dodatečná ochrana cenných předmětů .

- OCHRANA PŘED POŠKOZENÍM - zajistit dodatečná ochrana proti poškození, jako jsou nárazy, rozdrcení nebo prach . Pouzdro je vyrobeno z odolných materiálů jako je látka, plast, dřevo a kov, které poskytují ochranu před vnějšími faktory.

- BOX JE ELEGANTNÍ A KAPACITNÍ – nadčasový vzor, pěkný tvar a stříbrné dokončovací prvky dodávají pouzdru třídu, estetický a atraktivní vzhled. Pouzdro je navíc prostorné, vejdou se vám do něj všechny drobnosti .

- SPECIFIKACE – materiál: semiš, konstrukce – MDF deska, netkaná textilie, ostatní: papír, karton, molitan, nylon, kovové prvky; barva: odstíny zelené; 8 řetízkových závěsů; 15 kruhových slotů; 6 úzkých přihrádek; 1 kapsa s elastickým páskem; 18 míst pro náušnice; 9 přihrádek na přívěsky; 6 velkých přihrádek; 18 přihrádek v zásuvce; 1 podlouhlá přihrádka na hodinky; rozměry uzavřeného pouzdra (délka/šířka/výška): 11,5 x 24,5 x 18 cm; hmotnost: 1,081 kg. hmotnost balíku: 1,314 kg.

SPECIFIKACE

- materiál: semiš, struktura – MDF deska, netkaná textilie, ostatní: papír, karton, molitan, nylon, kovové prvky
- barva: lahvově zelená
- 8 řetízkových závěsů
- 15 míst pro kroužky
- 6 úzkých přihrádek
- 1 kapsa s elastickým páskem
- 18 míst pro napichovací náušnice
- 9 přihrádek na přívěsky
- 6 velkých přihrádek
- 18 přihrádek v zásuvce
- 1 podlouhlá přihrádka na hodinky
- rozměry uzavřeného pouzdra (délka/šířka/výška): 11,5 x 24,5 x 18 cm
- hmotnost: 1,081 kg
- hmotnost balíku: 1,314 kg

ZAHRNUTA

- kmen
- klíč
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soulima
Materiál semiš
Barva zelené
Určení pro ženy
Využití na hodinky