FungiSAN bezchlorový 0,5 l

75 %
(2 hodnocení)

Protiplísňová, antibakteriální a algicidní přísada do vodou ředitelných nátěrových hmot. Použití: Fungisan bezchlorový je především protiplísňová, antibakteriální a algicidní kapalná přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů. Lze jej aplikovat v bytových a nebytových prostorách, v průmyslových i potravinářských provozech, veřejných budovách do interiéru i exteriéru. Je účinný i v místech s extrémními podmínkami (např.... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Protiplísňová, antibakteriální a algicidní přísada do vodou ředitelných nátěrových hmot.
Použití:

Fungisan bezchlorový je především protiplísňová, antibakteriální a algicidní kapalná přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů. Lze jej aplikovat v bytových a nebytových prostorách, v průmyslových i potravinářských provozech, veřejných budovách do interiéru i exteriéru. Je účinný i v místech s extrémními podmínkami (např. vývařovny, prádelny apod.).

Plíseň před aplikací neodstraňujte! Napadená místa postříkejte přípravky na likvidaci plísní Fungispray chlorový nebo Fungispray bezchlorový. Přisilném napadení plísní je nutno postup opakovat. Aplikujte nátěrem nebo postřikem na suchý očištěný povrch.Spotřeba:

Do interiér. barvy v poměru 1:19, do fasádní 1:9Balení:

0,5l; 1l; 5l

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stachema
Objem 0.5 l
Značka Stachema