GARDENA 18313-20

98 %
(9 hodnocení)

GARDENA multifunkční sprcha Classic (18313-20)   S GARDENA multifunkční sprchou Classic budete dobře vybaveni: sprcha má tři různé vodní paprsky: měkký, perličkový a 9 bodový plný paprsek. Široký výběr pro zavlažování individuálních ploch (měkký paprsek), zavlažování rostlin v květináčích (perličkový paprsek) a efektivní čištění (9 bodový plný paprsek) pro aktivity na zahradě nebo kolem domu. S moderní a integrovanou technologií pro ochranu před mrazem. S nekonečně nastavitelnou regulací průtoku... Celý popis

Koupit za 385 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

GARDENA multifunkční sprcha Classic (18313-20)
 
S GARDENA multifunkční sprchou Classic budete dobře vybaveni: sprcha má tři různé vodní paprsky: měkký, perličkový a 9 bodový plný paprsek. Široký výběr pro zavlažování individuálních ploch (měkký paprsek), zavlažování rostlin v květináčích (perličkový paprsek) a efektivní čištění (9 bodový plný paprsek) pro aktivity na zahradě nebo kolem domu. S moderní a integrovanou technologií pro ochranu před mrazem. S nekonečně nastavitelnou regulací průtoku vody se můžete rozhodnout, jaký zavlažovací paprsek je pro momentální účel ideální. Pokud budete zavlažovat delší dobu, můžete si spouštěč zaaretovat a předejít tak namáhání ruky. Měkký plastový kroužek chrání sprchovou hlavici před poškozením. Integrovaný filtr lze odejmout a vyčistit.
 
Dlouhotrvající kvalita:Novinka - postřikovače, sprchy a zalévací tyče Classic s moderní a integrovanou technologií ochrany před mrazem.
 
Běžné nastavení:Plně nastavitelný průtok - ovládání jednou rukou.
 
Ergonomický design:Ergonomický a funkční design pro velké pohodlí při používání.
 
Snadné čištění:Snadné čištění díky měkké plastické trysce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GARDENA
Průměr 1/2 palce
Materiál plastové
Typ postřikovací sprchy
S regulací průtoku ano
Barva oranžové

Podobné produkty