Obsah balení: nabíjecí kabel; zařízení s řemínkem Ovládání: Dotykové ; Tlačítkové Tvar ciferníku: Kulatý Operační systém: Vlastní OS Kompatibilní operační systémy: Android; iOS Menu v češtině: ANO Funkce a monitoring aktivit: čas; krokoměr; měření rychlosti; měření vzdálenosti; spánek; vibrace; výpočet spálených kalorií Notifikace z telefonu: email; hovor; SMS; sociální sítě Vhodné pro aktivity: Běh; Cyklistika; Golf; Outdoor; Turistika NFC: NE Bezkontaktní platby: NE Wi-Fi: NE GPS:... Celý popis

Koupit za 6 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obsah balení: nabíjecí kabel; zařízení s řemínkem

Ovládání: Dotykové ; Tlačítkové

Tvar ciferníku: Kulatý

Operační systém: Vlastní OS

Kompatibilní operační systémy: Android; iOS

Menu v češtině: ANO

Funkce a monitoring aktivit: čas; krokoměr; měření rychlosti; měření vzdálenosti; spánek; vibrace; výpočet spálených kalorií

Notifikace z telefonu: email; hovor; SMS; sociální sítě

Vhodné pro aktivity: Běh; Cyklistika; Golf; Outdoor; Turistika

NFC: NE

Bezkontaktní platby: NE

Wi-Fi: NE

GPS: ANO

Bluetooth: Ano

Senzory: Krokoměr; Senzor srdečního tepu; Spálené kalorie

Možnosti SIM: Ne

Podpora přímého volání z hodinek: NE

Maximální výdrž baterie (dní): 10

Možnost nabíjení - konektor: Dock

Odolnost: voděodolné dle 5 ATM

Určení: Dámské; Pánské; Sportovní; Unisex

Materiál řemínku: Silikon

Vyměnitelný náramek: ANO

Chytré golfové hodinky Approach S42 jsou navrženy tak, aby vám pomohli zlepšit vaši hru na hřišti a zároveň s vámi mohly zůstat po celý den, jako stylový a funkční doplněk. Hodinky jsou vybaveny displejem skvěle čitelným i na přímém slunci, takže na údaje vždy uvidíte. Můžete je nosit nepřetržitě a dostávat chytrá oznámení, sledovat počet svých kroků a ještě mnohem více. Ať nastoupíte na kterékoli z více než 42.000 přednahraných hřišť, budete ho znát jako své boty.

Barevný dotykový displej s vysokým rozlišením, skvěle čitelný i na přímém slunci.

Vysocecitlivý přijímač satelitního signálu.

Celosvětová databáze více než 42.000 golfových hříšť s bezplatnými aktualizacemi.

Profily aktivit i pro běh, chůzi a jízdu na kole.

Grafické zobrazení greenu s možností manuálního umístění jamky.

Digitální skórekarta. Výdrž baterie až 15 hodin s GPS, až 10 dnů v režimu hodinek.

Voděodolné provedení (do 5 ATM).

PŘEHLEDNÉ ZOBRAZENÍ - Rychlé zobrazení vzdáleností na začátek, střed a konec greenu vám poskytne všechny informace, které potřebujete pro bezchybný úder.

ZOBRAZENÍ GREENU - Funkce Zobrazení greenu ukazuje skutečný tvar každého greenu z vaší pozice na hřišti. Pro zvýšení přesnosti si můžete sami upravit umístění jamky.

SLEDOVÁNÍ A VYHODNOCENÍ HRY - Funkce sledování hry AutoShot automaticky zaznamenává naměřenou délku úderu. Další možnosti měření a sledování získáte při spárování s volitelnými snímači holí Approach® CT10.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ - Když hodinky spárujete s kompatibilním smartphonem, budete na nich moci sledovat příchozí e-maily, textové zprávy a upozornění.

PODROBNÉ STATISTIKY - Spárujte hodinky s aplikací Garmin Golf™ a získejte podrobné statistiky o svých hrách. Můžete také srovnat své hry s ostatními hráči, nebo se zapojit do výsledkových listin a turnajů.

BUĎTE FIT - Využívejte výhod integrovaných funkcí pro sport a sledování aktivity, jako je výzva k pohybu, vibrační upozornění a sledování spálených kalorií, počtu kroků nebo spánku.

GOLFOVÉ MAPY - Hodinky obsahují více než 42.000 CourseView map golfových hřišť z celého světa. Můžete si také stáhnout aktualizace hřišť, na kterých hrajete nejčastěji.

Obsah balení
Golfové hodinky Approach S42
Nabíjecí a datový USB kabel
Manuál

 

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg):

Výška (cm):

Šířka (cm):

Hloubka (cm):

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.210

Výška (cm): 8.50

Šířka (cm): 12.00

Hloubka (cm): 13.60

EAN: 753759273088

Záruční doba: 24 měsíců

GPS hodinky , krokoměr, senzor srdečního tepu, kalorie, čas, krokoměr, měření rychlosti, měření vzdálenosti, spánková aktivita, vibrace, výpočet spálených kalorií, Bluetooth, výdrž baterie až ,voděodolné dle 5 ATM, Vlastní OS
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garmin
Druh měřiče vzdálenosti
Určeno pro unisex