Giro Gauge Black/Bright Red

97 %
(5 hodnocení)

Cyklistické tretry GIRO Gauge využijí rekreační cykloturistky i cykloturisté, kteří hledají ideální obuv na jízdu na kole i chůzi. Turistické cyklotretry přináší skvělé pohodlí, na které jste zvyklí z běžecké obuvi. Zásluhou agresivního vzorku a kvalitního mikrovlákna vás provedou i náročným terénem třeba v lese. Základní parametry: - Pohodlnou chůzi i v terénu díky agresivnímu vzorku podrážky - Vyztužení na patě a špičce zvyšují celkovou životnost - Dobrá prodyšnost pro příjemný pocit v horkém... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cyklistické tretry GIRO Gauge využijí rekreační cykloturistky i cykloturisté, kteří hledají ideální obuv na jízdu na kole i chůzi. Turistické cyklotretry přináší skvělé pohodlí, na které jste zvyklí z běžecké obuvi. Zásluhou agresivního vzorku a kvalitního mikrovlákna vás provedou i náročným terénem třeba v lese.
Základní parametry:

- Pohodlnou chůzi i v terénu díky agresivnímu vzorku podrážky
- Vyztužení na patě a špičce zvyšují celkovou životnost
- Dobrá prodyšnost pro příjemný pocit v horkém počasí
- Během náročné jízdy zajistí skvělé pohodlí pěnová vložka EVA
- Komfortní tretry jsou vhodné pro muže i ženy
Jako v bavlnce
Měkčí gumová podrážka a širší tvar boty přináší skvělé pohodlí pro cyklovýlety, které rádi spojíte s procházkou po památkách. Vysoký komfort také zajišťuje lehký a spolehlivě prodyšný materiál. Boty s vámi projedou tisíce kilometrů díky ochraně proti odření v oblasti paty a špičky.
Pomůžou vám šlapat
Podrážka je vyztužená v oblasti zámků pro nášlapy, tím si zachovává všechny výhody nášlapného mechanismu s jeho účinným přenosem energie při šlapání. Díky hluboce zapuštěným zámkům pro nášlapy nebudete navíc hlučně klapat.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Giro
Typ MTB
Podrážka gumové
Určení pánské
Tretry ano
Turistické ano
Barva černá