Tretry Shimano SH-XC300, černá VÝKONNOSTNÍ MTB XC ZÁVODNÍ OBUV Bezešvé propojení podešve a svršku vytváří perfektně padnoucí, stabilní a lehkou XC botu. Na střed umístěné kolečko BOA® L6 dodává botě hladší vzhled a možnost rychlého ovládání. Svrchní část je vytvořena s důrazem na dokonalé obepnutí chodidla. Díky gumové XC závodní podrážce je bota velmi bezpečná a stabilní. Nízká střední část podporuje stabilizaci chodidla a maximalizuje přenos síly do pedálů. Díky syntetické kůži na svršku bota... Celý popis

Koupit za 2 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tretry Shimano SH-XC300, černá

VÝKONNOSTNÍ MTB XC ZÁVODNÍ OBUV

Bezešvé propojení podešve a svršku vytváří perfektně padnoucí, stabilní a lehkou XC botu. Na střed umístěné kolečko BOA® L6 dodává botě hladší vzhled a možnost rychlého ovládání. Svrchní část je vytvořena s důrazem na dokonalé obepnutí chodidla. Díky gumové XC závodní podrážce je bota velmi bezpečná a stabilní. Nízká střední část podporuje stabilizaci chodidla a maximalizuje přenos síly do pedálů. Díky syntetické kůži na svršku bota perfektně padne a je velmi prodyšná. Plastová podešev vyztužená skleněnými vlákny podporuje dobrý přenos síly do pednálů.

Tyto tretry jsou vybaveny technologií Shimano Dynalast. Je to inovativní systém, který zlepšuje výkon a pohodlí cyklistů při šlapání. Jedná se o speciální tvar podešve, který je anatomicky přizpůsoben tvaru nohy. Díky tomu je patní kost hlouběji v botě a noha je pevně a pohodlně uchycena. To znamená méně mezer a lepší přizpůsobení, což vede k delší, rychlejší a pohodlnější jízdě. Shimano Dynalast byla vyvinuta na základě zpětné vazby od profesionálních jezdců, kteří potřebují ušetřit energii pro závěrečný sprint. Optimalizuje polohu prstů na noze, která hraje klíčovou roli při podporování efektivního šlapání. Pokud je poloha prstů příliš vysoká, zvyšuje se napětí v chodidle, lýtku a hamstringu. Pokud je poloha prstů příliš nízká, vde to k neefektivní forma šlapání. Shimano Dynalast zajistí, že poloha prstů bude ideální pro hladký a energeticky úsporný pohyb nohy.

Bezešvé propojení podešve a svršku vytváří perfektně padnoucí, stabilní a lehkou XC botu.
Na střed umístěné kolečko BOA® L6 dodává botě hladší vzhled a možnost rychlého ovládání.
Svrchní část je vytvořena s důrazem na dokonalé obepnutí chodidla.
Díky gumové XC závodní podrážce je bota velmi bezpečná a stabilní.
Nízká střední část podporuje stabilizaci chodidla a maximalizuje přenos síly do pedálů.
Díky syntetické kůži na svršku bota perfektně padne a je velmi prodyšná.
Plastová podešev vyztužená skleněnými vlákny podporuje dobrý přenos síly do pedálů.
Index tuhosti: 5
Pro zarážky: SPD (nejsou součástí balení)
Technologie: SHIMANO DYNALAST
Zapínání: 1 BOA (L6)
Svrchní materiál: Syntetická kůže + Mesh
Podrážka: Guma
Podešev: Nylon se skelným vláknem
Hmotnost: 320g (1/2 páru 42) +/-10% váženo ve skladu Kupkolo

Možnost zakoupení MTB kufrů zde.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shimano
Typ MTB
Podrážka zpevněné
Určení pánské
Zimní ne
Tretry ano
Barva černá