Giro Neo 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Design přilby Neo byl inspirovaný panoramaty horských masivů a stylovými oblouky vyřezanými do čerstvého prašanu. Lehká In-Mold skořepina je vybavena upínacím systémem In Form, který přilbu dokonale drží na hlavě. Kromě stažení obvodu v rozsahu 6 cm máte k dispozici i výškové nastavení, abyste dosáhli dokonalého spojení s brýlemi. Když celý den lyžujete, velmi rychle se vám může střídat chlad s pocitem horka. Proto oceníte snadnou regulaci odvětrání Thermostat Control – ani nebudete muset sundávat... Celý popis

Koupit za 2 124 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Design přilby Neo byl inspirovaný panoramaty horských masivů a stylovými oblouky vyřezanými do čerstvého prašanu. Lehká In-Mold skořepina je vybavena upínacím systémem In Form, který přilbu dokonale drží na hlavě. Kromě stažení obvodu v rozsahu 6 cm máte k dispozici i výškové nastavení, abyste dosáhli dokonalého spojení s brýlemi. Když celý den lyžujete, velmi rychle se vám může střídat chlad s pocitem horka. Proto oceníte snadnou regulaci odvětrání Thermostat Control – ani nebudete muset sundávat rukavice.

KONSTRUKCE

- In-Mold - přímé vstřikování EPS pěny do polykarbonátové skořepiny

- Splňuje normu CE EN1077

UPÍNACÍ SYSTÉM

- In Form ™ - snadné stahování kolečka i v rukavicích, rozsah 6cm

- Vertical tuning

ODVĚTRÁNÍ

- Thermostat Control - regulovatelné a uzavíratelné odvětrání

- Stack Ventilation - podpora odvětrání brýlí

VLASTNOSTI

- Odnímatelné poutko na brýle

- Odnímatelné ušnice

- Kompatibilní s Giro audio systémem Outdoor Tech

- Kompatibilní se všemi brýlemi Giro

VELIKOSTI

- S (52-55,5 cm)

- M (55,5-59 cm)

- L (59-62,5 cm)

- XL (62,5-65 cm)

Polartec® Power Grid™

Posouvá technické materiály daleko za současné hranice. Patentovaná konstrukce textilie ve tvaru mřížky zaručuje nízkou hmotnost, zvýšenou efektivitu odpařování a prodyšnost kanálů v dotykových bodech absorbujících a následně rozptylujících páry.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Giro
Určení dámské
Modelová řada 2023 / 2024
Typ lyžařské přilby