Gorenje BM201AG1X

89 %
(4 hodnocení)

POPIS PRODUKTU Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM201AG1X v nerezovém provedení má objem 20 litrů, 5 úrovní výkonu, 1 250 W a gril s výkonem 1 000 W. Uvnitř se nachází otočný talíř o průměru 24,5 cm. Je vybavena elektronickým ovládáním, funkcí AquaClean a dětskou pojistkou. Automatické programy Automatické předvolby usnadňují přípravu určitých typů jídel, jako jsou palačinky, kuřecí nugety, pizza, těstoviny atd. Stačí vybrat typ jídla a zadat hmotnost a trouba automaticky nastaví výkon a dobu... Celý popis

Koupit za 3 484 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

POPIS PRODUKTU

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM201AG1X v nerezovém provedení má objem 20 litrů, 5 úrovní výkonu, 1 250 W a gril s výkonem 1 000 W. Uvnitř se nachází otočný talíř o průměru 24,5 cm. Je vybavena elektronickým ovládáním, funkcí AquaClean a dětskou pojistkou.

Automatické programy

Automatické předvolby usnadňují přípravu určitých typů jídel, jako jsou palačinky, kuřecí nugety, pizza, těstoviny atd. Stačí vybrat typ jídla a zadat hmotnost a trouba automaticky nastaví výkon a dobu přípravy.

LED displej

Elegantní a přehledný LED displej umožňuje sledovat průběh vaření nebo ohřevu v mikrovlnné troubě. Časovač poskytuje aktuální informace o tom, jak dlouho bude proces vaření trvat a jaká funkce je nastavena.

Mikrovlnné trouby a gril

Oblíbená jídla s dokonalou kůrkou. V kombinaci s mikrovlnnými troubami lze gril použít i pro extra rychlou přípravu pokrmů. Po první polovině pečení vás trouba upozorní, abyste pokrm otočili a dosáhli rovnoměrnějšího pečení a dokonalé křupavosti.

Uvnitř mikrovlnné trouby

Vnitřek mikrovlnné trouby je vyroben z nerezové oceli, což přispívá k vynikajícím výsledkům vaření. Nerezová ocel zlepšuje cirkulaci mikrovln uvnitř trouby a usnadňuje její čištění.

Rychlý ohřev

Rychlý ohřev potravin aktivovaný jediným dotykem. Dalším stisknutím prodloužíte čas o 30 sekund. Funkce SmartStart je užitečná zejména tehdy, když se nemůžete dočkat, až bude jídlo teplé.

Jídla v několika krocích

Ručním naprogramováním jednotlivých kroků procesu vaření můžete vařit postupně. Lze se například rozhodnout pro přípravu v mikrovlnné troubě v kroku 1, grilování v kroku 2 nebo pro kombinaci mikrovlnné trouby a grilu. Umíte také nastavit, aby se jídlo nejprve rozmrazilo a poté uvařilo. Když aktivujete režim StepBake, mikrovlnná trouba automaticky změní kroky, takže to nemusíte dělat ručně.

Časovač

Mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavit dobu provozu - v závislosti na modelu až 95 minut. Časovač přehledně zobrazuje zbývající čas do konce vaření.

Ohřívání talířů

Funkce WarmPlate je další praktický automatický program, který ohřívá talíře. Vyhřívaná plocha zabraňuje ztrátě chuti a zajišťuje, že jídlo bude chutnat tak, jak má.

AquaClean

Vnitřek trouby lze snadno vyčistit díky funkci AquaClean. Nalijte vodu z vodovodu do skleněného hrnku odolného proti teplu, vložte jej do trouby a aktivujte program AquaClean. Vzniklá pára změkčí nečistoty na stěnách trouby. Po skončení programu troubu jednoduše vyčistěte vlhkým hadříkem.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání
elektronické

Gril
Ano

Vnitřní objem
20 L

Mikrovlnný výkon
800 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva
nerez

Šířka
59.5 cm

Šířka pro zabudování
56.8 cm

Výška
38.8 cm

Hloubka
34.5 cm

Hmotnost
15 Kg

Hloubka pro zabudování
31.4 cm

Výška pro zabudování
38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej
Ano

Další vlastnosti

Značka
Gorenje

Vnitřní objem
20 L

Výkon grilu
1000 W

Mikrovlnný výkon
800 W

Deakt.otočného talíře
Ne

Funkce

Počet programů
15

Gril
Ano

Integrované hodiny
Ano

Otočný talíř
Ano

Přídav.typ vaření
gril

Vzhled

Typ ovládání
elektronické

Kovový Rámeček
Ano

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gorenje
Způsob umístění vestavné
Objem 20 l
Barva stříbrné
Hmotnost 15 kg
Hlučnost 63 dB
Průměr talíře 24.5 cm
Otevírání dvířek vlevo
Ikea Metod ano
Retro ne
Smart ano
Úprava proti otiskům prstů ne
Gril ano
Horkovzduch ne
Rozmrazování ano
Dětský zámek ano
Displej ano
Hodiny ano
Parní vaření ne
Pečení chleba ne
Ovládání elektronické
Otočný talíř s otočným talířem
Výkon 1000 W
Příkon 1250 W
Výška 38.8 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 34.5 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty