Granna Příšerky ze skříně

95 %
(138 hodnocení)

Příšerky ze skříně Délka hry: 10-30 minut Počet hráčů: 1-6 Věk: 3-8 Cílem hry je zahnat všechny příšerky. Hra je kooperativní což znamená, že vyhrají buď hráči tím, že vyděsí všechny příšerky a zbaví se jich tak nebo naopak vyhrají příšerky pokud dojde k vyložení celkem příšerek kolem postele dítěte. Jak se hrají Příšerky ze skříně: Z karet příšerek se vytvoří hromádka lícem dolu. Kolem této hromádky se položí promíchané žetony hraček s žetony průšvihů. Tři dílky příšerky Chvostozubky se vyloží... Celý popis

Koupit za 295 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Příšerky ze skříně

Délka hry: 10-30 minut

Počet hráčů: 1-6

Věk: 3-8

Cílem hry je zahnat všechny příšerky. Hra je kooperativní což znamená, že vyhrají buď hráči tím, že vyděsí všechny příšerky a zbaví se jich tak nebo naopak vyhrají příšerky pokud dojde k vyložení celkem příšerek kolem postele dítěte.

Jak se hrají Příšerky ze skříně:

Z karet příšerek se vytvoří hromádka lícem dolu. Kolem této hromádky se položí promíchané žetony hraček s žetony průšvihů. Tři dílky příšerky Chvostozubky se vyloží tak aby byla vidět celá příšerka a krabička s otevřenou skříní se položí vedle. Hráči poté odkryjí první kartu příšerky a položí ji nad postel tedy nad balíček s příšerkami neboť na jejich rubní straně je obrázek dítěte v posteli. Příšerka se vždy něčeho bojí a to přesně nějaké určité hračky. Tuto hračku má příšerka namalovanou na své kartě takže víte, jaký předmět musíte najít, abyste příšerku zahnali do skříně. Hráči musí otočit jeden žeton kolem postele. Může se jednat o žeton hračky nebo průšvihu. Pokud otočí správný předmět, příšerka zmizí ale místo ní se objeví zase nová. Pokud otočí špatný předmět vícekrát za sebou, otočí se jedna část Chvostozubky. Pokud dojde k otočení všech jejích tří částí, vyloží se další příšerky. Hraje se tak dlouho než jsou všechny příšerky ve skříni nebo 4 příšerky vyloženy.    

Obsah balení: 

- 20 karet příšerek

- 10 žetonů hraček

- 2 žetony průšvihů

- 3 části příšerky Chvostozubky

- skříň

- návod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Granna
Věk od 3 let
Počet hráčů 1 - 6
Typ rodinné
Délka hry 10 min
Soubory her ano
Značka Dudlu
Rok vydání 2015
Série Příšerky s.r.o.
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty