Grizly Ananas sušený 500 g

93 %
(111 hodnocení)

GRIZLY Ananas sušený 500 g Ananas může mít aktuálně oranžovou barvu. Vychutnejte si lahodné kousky ananasu jemně slazeného, sušeného při nízkých teplotách. Zatímco běžně se ananas suší zhruba při 60-80 °C, náš ananas je po uzrání a sklizení sušený při nižší teplotě, takže si zachovává všechny původní živiny a prospěšné látky, které jsou v ananasu obsaženy. Ananas obsahuje látku zvanou bromelain, která napomáhá rozkládat bílkoviny a tím podporuje trávení, zároveň je známá i pro své protizánětlivé... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GRIZLY Ananas sušený 500 g
Ananas může mít aktuálně oranžovou barvu. Vychutnejte si lahodné kousky ananasu jemně slazeného, sušeného při nízkých teplotách.
Zatímco běžně se ananas suší zhruba při 60-80 °C, náš ananas je po uzrání a sklizení sušený při nižší teplotě, takže si zachovává všechny původní živiny a prospěšné látky, které jsou v ananasu obsaženy. Ananas obsahuje látku zvanou bromelain, která napomáhá rozkládat bílkoviny a tím podporuje trávení, zároveň je známá i pro své protizánětlivé účinky. Dále v ananasu najdeme draslík, vápník, vitaminy A, C a B1, mangan a železo.
Sušením při nízkých teplotách si ananas uchovává mimo jiné také svou sladkou chuť a skvělé aroma. Hodí se jako sladká svačinka i do různých kulinářských výrobků a müsli.
Výživové hodnoty na 100g:

Energetická hodnota
1472 Kj / 352 kcal

Tuky
0 g

z toho nasycené mastné kyseliny
0 g

Sacharidy
87,3 g

z toho cukry
73,7 g

Bílkoviny
0,1 g

Sůl
0,4 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh ananas
Hmotnost 500 g