GRIZLY Mango sušené exclusive 500 g Jakmile si dáte jeden plátek, rozhodně nezůstanete jen u něj. GRIZLY Mango sušené exclusive je opravdovým chuťovým zážitkem. Plody zrály na vietnamské slunci a poté byly zpracovány šetrnou metodou, aby si zachovaly nejen svěží chuť, ale především spoustu živin. Pro lidské tělo je totiž sušené mango přímo výhrou v loterii – obsahuje mnoho vlákniny a minerálních látek, jakými jsou mangan nebo draslík. Zároveň je bohatou zásobárnou vitamínů A, C a E, které jsou... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

GRIZLY Mango sušené exclusive 500 g

Jakmile si dáte jeden plátek, rozhodně nezůstanete jen u něj. GRIZLY Mango sušené exclusive je opravdovým chuťovým zážitkem. Plody zrály na vietnamské slunci a poté byly zpracovány šetrnou metodou, aby si zachovaly nejen svěží chuť, ale především spoustu živin. Pro lidské tělo je totiž sušené mango přímo výhrou v loterii – obsahuje mnoho vlákniny a minerálních látek, jakými jsou mangan nebo draslík. Zároveň je bohatou zásobárnou vitamínů A, C a E, které jsou rovněž považovány za antioxidanty. Naopak vitamíny skupiny B podporují imunitu našeho těla a napomáhají ke zmírnění únavy. Na našem sušeném mangu si tak pochutnáte, a zároveň doplníte potřebnou energii a živiny.

Proč chtít GRIZLY sušené mango:

✅ je bez přidaného cukru
✅ opravdový chuťový zážitek
✅ zdroj vlákniny a minerálů
✅ obsahuje mnoho vitamínů
✅ skvělé na svačinu nebo jen tak na chuť

Na co je dobré mango?

Sušené mango si nemusíte dopřávat jen tak samotné. Skvěle se hodí pro ranní snídaně a svačiny, tudíž se ho nebojte, podobně jako ostatní sušené ovoce, přidat do kaší, dezertů, zmrzlin či oříškovo-ovocných mixů. Jestli vás občas honí mlsná, zkuste náš tajný tip – namočte plátky manga v rozpuštěné GRIZLY hořké čokoládě a posypte je GRIZLY kokosem! Ale varujeme vás, tahle pochoutka je přímo návyková.
 

Věděli jste, že...

...naše sušené mango je bez přidaného cukru, prošlo testováním v laboratoři a můžeme zaručit jeho skutečně prvotřídní kvalitu? V sušeném ovoci ale mohou krystalizovat přírodní cukry, což má za následek tvorbu povlaku. Tento přirozený proces nesnižuje kvalitu ovoce, naopak je známkou toho, že nebylo chemicky ošetřeno.

GRIZLY TIP ⬇️

Pojďte se společně s námi kouknout mangu pořádně pod slupku! V našem článku se dozvíte nejen o dalších benefitech, kterými si vás mango zaručené získá, ale také o tom, jakou cestu urazí, než se objeví na vašem stole.
 

 

Administrativní zařazení: sušené jednodruhové ovoce

 

Složení: mango sušené 100 %

 

Země původu: Vietnam

 

Certifikace: Originál je ke stažení zde.

 

Skladování: Skladujte na tmavém, chladném a suchém místě.

 

Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu).

 

Neobsahuje lepek, přidaný cukr, palmový olej ani žádná éčka či barviva. Je vhodné i pro vegany.
Lahodná a přirozeně sladká svačina plná vitamínů. Dejte si plátek nebo klidně tři na zahnání chuti a doplnění potřebné energie.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh mango
Hmotnost 500 g
Lyofilizované ne