GRIZLY Meruňky sušené nesířené 500 g Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce  Složení: Meruňky 100% Může obsahovat arašídy, skořápkové plody nebo sezam Země původu: Turecko,Tadžikistán, Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Nesířené, neslazené Meruňky natural nesířené jsou sušené na slunci. Jsou plné výživných látek, především pak draslíku, železa, fosforu, mědi, manganu, zinku a vitamínů A a C. Jsou měkké a mají... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GRIZLY Meruňky sušené nesířené 500 g

Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce 
Složení: Meruňky 100%
Může obsahovat arašídy, skořápkové plody nebo sezam
Země původu: Turecko,Tadžikistán,
Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)
Nesířené, neslazené

Meruňky natural nesířené jsou sušené na slunci. Jsou plné výživných látek, především pak draslíku, železa, fosforu, mědi, manganu, zinku a vitamínů A a C. Jsou měkké a mají decentně sladkou chuť, takže jsou skvělé jako svačinka pro rychlé doplnění energie či jako zdravé uspokojení nepřekonatelné chuti na sladké.

V sušeném ovoci můžou přírodní cukry krystalizovat a tvořit na něm povlak. Tento přirozený proces nesnižuje kvalitu ovoce, naopak je známkou toho, že nebylo chemicky ošetřováno. Meruňky mohou obsahovat kousky pecek nebo pecky celé.
Meruňky č.2 / velká velikost / jsou provoněné slunečním svitem díky přirozené metodě sušení - na slunci. Jsou měkké a mají decentně sladkou chuť a jsou tak výbornou svačinkou nabitou energií.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh meruňka
Hmotnost 500 g
Bio ano
Úprava nesiřené