Rozčesávací sprej Groomer’s Goop 5 v 1 s praktických rozprašovačem. Tento přípravek funguje jako rozčesávač, kondicionér, deodorant a zároveň podporuje zdraví srsti a její přirozený lesk. Vhodný pro všechny plemena koček a psů. Posiluje zdraví srsti Posiluje přirozený lesk srsti Kondicionér Rozčesávač Svěží vůně Sprej je ideální používat před a během česání husté srsti. Celý proces se tím ulehčí a bude pro mazlíčka mnohem příjemnější. Vhodný pro hrubé, husté I drátovité srsti, které mohou... Celý popis

Koupit za 315 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rozčesávací sprej Groomer’s Goop 5 v 1 s praktických rozprašovačem. Tento přípravek funguje jako rozčesávač, kondicionér, deodorant a zároveň podporuje zdraví srsti a její přirozený lesk. Vhodný pro všechny plemena koček a psů.

Posiluje zdraví srsti
Posiluje přirozený lesk srsti
Kondicionér
Rozčesávač
Svěží vůně

Sprej je ideální používat před a během česání husté srsti. Celý proces se tím ulehčí a bude pro mazlíčka mnohem příjemnější. Vhodný pro hrubé, husté I drátovité srsti, které mohou být zacuchané nebo zauzlené. Složení přípravku působí na zvíře něžně a je tím pádem vhodné I pro koťata a štěňata.
Použití: Nasprejujte přímo na srst a rozčesejte. Používejte v kombinaci s vlhkými ubrousky pro psy pro kompletně bezvodou koupel.
Složení: voda, kvartérní směs surfaktantů, kyselina citrónová, konzervant
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Groomer's Goop
Druh péče péče o srst
Typ pomůcky spreje