Gumové vany od výrobce RIGUM jsou přesně přizpůsobeny dle tvaru daného kufru. Okraj vany je vysoký 2 cm. V případě vylitého nákladu nebo třeba roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání tak interiér vašeho vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolnému posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Čištění a údržba zavazadlového prostoru je díky tomu velice snadná. Gumové vany značky RIGUM jsou 100% český... Celý popis

Koupit za 574 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Gumové vany od výrobce RIGUM jsou přesně přizpůsobeny dle tvaru daného kufru. Okraj vany je vysoký 2 cm. V případě vylitého nákladu nebo třeba roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání tak interiér vašeho vozu.
Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolnému posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.
Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Čištění a údržba zavazadlového prostoru je díky tomu velice snadná.
Gumové vany značky RIGUM jsou 100% český výrobek!
Výška hrany
Zvýšená hrana spolehlivě zadrží vodu a nečistoty, takže neuniknou z koberce do zavazadlového prostoru. Díky gumovému koberci můžete v kufru bez obav převážet třeba stavební materiál, nádoby s tekutinami a nebo domácí mazlíčky.
Protiskluzová úprava
Výstupky na spodní straně gumového autokoberce zabraňují jeho posunování po podlaze. Koberce bezpečně sedí jako přibité, takže interiér vypadá stále na jedničku.
Ochrana
Boty od bahna, mokré podrážky, sníh nebo letní prach. S gumovými vanami do auta to vás ani podlahu vozu trápit nemusí. Vše spolehlivě zadrží tyto kvalitně a pečlivě zpracované autokoberce.
Přesný střih
Gumové koberce se přizpůsobují střihem konkrétnímu typu a modelu vozidla. Firma RIGUM má vlastní tým modelářů, který každý nový model pečlivě vyměří, díky čemuž autokoberec padne přesně na místo.
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Rigum
Značka vozu Škoda
Model vozu Karoq