Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Octavia III 2013- Combi Vana/koberec do kufru Škoda Octavia III 2013-2018 Combi • gumová Dokonale pasuje do určeného modelu vozu, nepraská a navíc je materiál protiskluzový. Díky zhotovení z pružné gumy je ochranný koberec téměř nezničitelný, drží tvar a nepropustí ani olej. - Udrží pořádek a čistotu v kufru – ať Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Octavia III 2013- Combi Vana/koberec do kufru Škoda Octavia III 2013-2018 Combi • gumová Dokonale pasuje do určeného... Celý popis

Koupit za 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Octavia III 2013- Combi

Vana/koberec do kufru Škoda Octavia III 2013-2018 Combi • gumová
Dokonale pasuje do určeného modelu vozu, nepraská a navíc je materiál protiskluzový. Díky zhotovení z pružné gumy je ochranný koberec téměř nezničitelný, drží tvar a nepropustí ani olej.

- Udrží pořádek a čistotu v kufru – ať

Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Octavia III 2013- Combi

Vana/koberec do kufru Škoda Octavia III 2013-2018 Combi • gumová
Dokonale pasuje do určeného modelu vozu, nepraská a navíc je materiál protiskluzový. Díky zhotovení z pružné gumy je ochranný koberec téměř nezničitelný, drží tvar a nepropustí ani olej.

- Udrží pořádek a čistotu v kufru – ať převážíte cokoli, vana do kufru přesně pasuje, udrží náklad na místě, a když už se něco vysype nebo rozlije, vanu jen vytáhnete, opláchnete vodou a vrátíte zpátky.
- Šetří čalounění a podlahu – ochrání podlážku zavazadlového prostoru před znečištěním nebo poškozením od vysypaného materiálu, rozlitých látek i ostrých předmětů.
- Zabraňuje vylití na podlážku – vana není ani nízká, ani hluboká. Hrana o výšce cca 2 cm udrží ve vaně roztátý sníh z lyžáků a koleček kočárku i odkapávající vodu z mokrého deštníku.
- Věci po kufru nekloužou – protiskluzová vrstva drží přepravované věci na místě, takže už je v kufru nemusíte přerovnávat a připevňovat.
- Vhodné i jako vana pro psy – vozíte psa v kufru? I když zatne drápy nebo nečekaně vykoná svou potřebu, podlážka zůstane v suchu a bezpečí pod vanou.

Unikátní obrázek každého modelu auta přímo uprostřed vany
Český výrobce přichází s naprosto unikátním designem v podobě stylové karikatury tohoto modelu auta, vylisované uprostřed vany/koberce.

Má 2 cm vysokou hranu a protiskluzovou vrstvu
Protiskluzová vrstva zabírá celou plochu. Ochranný lem je vysoký akorát, takže podložka do kufru auta není hluboká, nízká ani vysoká.

Koberec jen omyjete vodou a je jako nový
Vytáhněte vanu/koberec z kufru, vylijte nebo vysypte zbytky a pak houbou nebo vysokotlakým čističem omyjte. Než vanu vrátíte do kufru, nechte ji chvilku oschnout.

Hlavní výhody této vany/koberce do kufru:
- Stylový obrázek/karikatura konkrétního modelu auta uprostřed vany
- Je pružná, odolná a nepraská. To díky gumové směsi materiálu.
- Snadno se čistí. Stačí omýt vodou nebo vysokotlakým čističem.
- Bez zápachu i bez vůně.
- Vyrobena s ohledem na životní prostředí - materiál bez PVC
- Lehká a skladná.

Parametry a specifikace:
- Výrobce: RIGUM (český výrobce gumových koberců a van do kufru)
- Materiál: elastická směs kaučuku
- Výška hrany: cca 2 cm
- Hmotnost: cca 3 kg u běžné velikosti vany
- Odolnost: voda, oleje, chemické látky, vysoké i nízké teploty
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Rigum
Značka vozu Škoda
Model vozu Octavia