HALMAR ST-8

87 %
(18 hodnocení)

Dřevěný botník ST-8 Botník ST-8 je praktickou a neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Je pomocníkem a také výbornou volbou pro všechny šatny, klubovny, čajovny, dále do předsíní hotelů a penzionů, apod. Klíčové vlastnosti botníku: - záruka 24 měsíců - je praktický - materiál - dřevo Botník je vyrobený z masivního dřeva. Je velice praktický, protože se dá rozpůlit a dát vedle sebe, čímž z jednoho vysokého botníku vzniknou 2 malé botníky. Dá se využít také jako čtyřpolicový regál. Způsob... Celý popis

Koupit za 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dřevěný botník ST-8

Botník ST-8 je praktickou a neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Je pomocníkem a také výbornou volbou pro všechny šatny, klubovny, čajovny, dále do předsíní hotelů a penzionů, apod.

Klíčové vlastnosti botníku:

- záruka 24 měsíců

- je praktický

- materiál - dřevo

Botník je vyrobený z masivního dřeva. Je velice praktický, protože se dá rozpůlit a dát vedle sebe, čímž z jednoho vysokého botníku vzniknou 2 malé botníky. Dá se využít také jako čtyřpolicový regál.

Způsob balení:

Botník je dodávaný v demontu o hmotnosti 2,5 kg. Po rozbalení jej složíte během chvilky, a to s pomocí návodu, který je součástí balení.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Halmar
Šířka 53 cm
Výška 65 cm
Hloubka 26 cm
Hmotnost 3 kg
Barva hnědé
Materiál masiv
Typ stojanové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty