HALMAR ST-9

91 %
(11 hodnocení)

Botník ST-9 Botník ST-9 je praktickým pomocníkem nejen v každé domácnosti, ale je také výbornou volbou pro penziony, hotely, šatny, kavárny, klubovny, apod. Klíčové vlastnosti botníku: - záruka 24 měsíců - je praktický - materiál - dřevo Botník je vyrobený z masivního dřeva. Je velice praktický, protože při větším počtu se dá spojit a dát na sebe, čímž z více malých botníků vznikne jeden velký botník. Dá se využít také jako policový regál. Způsob balení: Botník je dodávaný v demontu o hmotnosti... Celý popis

Koupit za 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Botník ST-9

Botník ST-9 je praktickým pomocníkem nejen v každé domácnosti, ale je také výbornou volbou pro penziony, hotely, šatny, kavárny, klubovny, apod.

Klíčové vlastnosti botníku:

- záruka 24 měsíců

- je praktický

- materiál - dřevo

Botník je vyrobený z masivního dřeva. Je velice praktický, protože při větším počtu se dá spojit a dát na sebe, čímž z více malých botníků vznikne jeden velký botník. Dá se využít také jako policový regál.

Způsob balení:

Botník je dodávaný v demontu o hmotnosti 1,9 kg. Je zabalený do kartonu. Po rozbalení jej složíte během chvilky, a to s pomocí návodu, který je součástí balení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Halmar
Šířka 69 cm
Výška 41 cm
Hloubka 26 cm
Hmotnost 1.9 kg
Barva hnědé
Materiál masiv
Typ stojanové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty