HALMAR ST-9

92 %
(13 hodnocení)

Botník ST-9 Botník ST-9 je praktickým pomocníkem nejen v každé domácnosti, ale je také výbornou volbou pro penziony, hotely, šatny, kavárny, klubovny, apod. Klíčové vlastnosti botníku: - záruka 24 měsíců - je praktický - materiál - dřevo Botník je vyrobený z masivního dřeva. Je velice praktický, protože při větším počtu se dá spojit a dát na sebe, čímž z více malých botníků vznikne jeden velký botník. Dá se využít také jako policový regál. Způsob balení: Botník je dodávaný v demontu o hmotnosti... Celý popis

Koupit za 592 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Botník ST-9

Botník ST-9 je praktickým pomocníkem nejen v každé domácnosti, ale je také výbornou volbou pro penziony, hotely, šatny, kavárny, klubovny, apod.

Klíčové vlastnosti botníku:

- záruka 24 měsíců

- je praktický

- materiál - dřevo

Botník je vyrobený z masivního dřeva. Je velice praktický, protože při větším počtu se dá spojit a dát na sebe, čímž z více malých botníků vznikne jeden velký botník. Dá se využít také jako policový regál.

Způsob balení:

Botník je dodávaný v demontu o hmotnosti 1,9 kg. Je zabalený do kartonu. Po rozbalení jej složíte během chvilky, a to s pomocí návodu, který je součástí balení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Halmar
Šířka 69 cm
Výška 41 cm
Hloubka 26 cm
Hmotnost 5 kg
Barva hnědé
Materiál masiv
Typ stojanové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty