Bezpečný a odolný: Výstupní tryska vysoušeče vlasů je vyrobena z vynikajícího materiálu, který je odolný vůči teplu, nedeformovatelný, odolný a spolehlivý.Speciálně navržený. Je speciálně navržen pro nepříjemné problémy s vlasy. Proud vzduchu automaticky vytáhne delší vlasy na povrch, což může skrýt poletující vlasy.Hladká tryska: Hladká tryska slouží k vysoušení vlasů při narovnávání. Je ideální pro kontrolu směru větru, snadno se upravuje, narovnává vlasy a udržuje vše na svém místě, abyste dosáhli... Celý popis

Koupit za 268 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bezpečný a odolný: Výstupní tryska vysoušeče vlasů je vyrobena z vynikajícího materiálu, který je odolný vůči teplu, nedeformovatelný, odolný a spolehlivý.Speciálně navržený. Je speciálně navržen pro nepříjemné problémy s vlasy. Proud vzduchu automaticky vytáhne delší vlasy na povrch, což může skrýt poletující vlasy.Hladká tryska: Hladká tryska slouží k vysoušení vlasů při narovnávání. Je ideální pro kontrolu směru větru, snadno se upravuje, narovnává vlasy a udržuje vše na svém místě, abyste dosáhli co nejjasnějšího make-upu.Snadné použití: Stačí přitlačit na hlavu vysoušeče vlasů a ta bude automaticky přitahována magnetismem. Tryska se může během používání volně otáčet o 360 stupňů. Rychle suší a narovnává vlasy. Pro hladký a lesklý účes jej stačí držet jednou rukou.Kompatibilní modely: Vhodné pro Dyson HD08, pro HDO1, pro HD02, pro HD03, pro HD04.
 

Specifikace:
Název: Tryska na vysoušeč vlasů pro Dyson
Použitelný model: HD08/HDO1/HD02/HD03/HD04
Materiál: ABS
Funkce: Podpora vysoušeče vlasů pro úpravu vlasů.
Balicí seznam:
Tryska fénu na vlasy*1
Poznámky:
V důsledku světelných efektů a úhlu snímání dochází k barevným rozdílům produktu, prosíme o pochopení.
V důsledku ručního měření existuje tolerance ve velikosti výrobku.Počítejte prosím s mírnými odchylkami ve velikosti způsobenými ručním měřením a osvětlením na fotografii, které může mít za následek odlišnou barvu, než jaká je ve skutečnosti.

Technické parametry:
hmotnost: 50g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Herommy
Barva černé