* Odstraňuje samolepky, zbytky lepidel, lepící pásky, asfaltové skvrny, olej, rýhy od gumových podrážek a mnoho jiných problémů ze skoro všech podkladů. * Odstraňuje lepidlo z nálepek, pryžová lepidla, lepicí pásky, skvrny od dehtu a mastnoty ➤ Odstraňovač nálepek, lepidla z nálepek a jiných problematických zbytků * Tento odstraňovač nálepek je nepostradatelným pomocníkem při čištění nálepek, zbytků lepidel z nálepek, dehtu a mastných skvrn. * Avšak HG odstraňovač nálepek můžete použít i pro... Celý popis

Koupit za 137 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

* Odstraňuje samolepky, zbytky lepidel, lepící pásky, asfaltové skvrny, olej, rýhy od gumových podrážek a mnoho jiných problémů ze skoro všech podkladů.

* Odstraňuje lepidlo z nálepek, pryžová lepidla, lepicí pásky, skvrny od dehtu a mastnoty

➤ Odstraňovač nálepek, lepidla z nálepek a jiných problematických zbytků
* Tento odstraňovač nálepek je nepostradatelným pomocníkem při čištění nálepek, zbytků lepidel z nálepek, dehtu a mastných skvrn.
* Avšak HG odstraňovač nálepek můžete použít i pro vyčištění skvrn od oleje nebo podpatků. Potřebujete koupit odstraňovač nálepek?
* HG odstraňovač nálepek vám dá zapomenout na dřívější problémy s čištěním nálepek a jejich zbytků!

➤ Jak používat HG odstraňovač nálepek?
* Pro správné použití HG odstraňovače nálepek postupujte podle následujících pokynů. Vždy nejprve vyzkoušejte, zda je použití odstraňovače nálepek pro daný povrch bezpečné.

* Použití: Přípravek HG "odstraňovač nálepek" se používa v neředěné formě.
* Papírové nálepky: Přípravek několikrát naneste na povrch pomocí štětce. Chvíli nechejte působit a následně nálepku odstraňte. Přípravek naneste ještě jednou na zbytek lepidla a za několik minut lepidlo odstraňte hadříkem. PVC nálepky: Kousek nálepky odstraňte a přípravek nechejte proniknout dovnitř.
* Po chvíli nálepku odstraňte.
* Přípravek naneste ještě jednou na zbytek lepidla a hadříkem odstraňte.
* Pozor: Lahvičku přepravujte a skladujte ve vzpřímené poloze. Nejdříve otestujte do jaké míry je podkladový materiál odolný vůči přípravku HG "odstraňovač nálepek", například v případě vysoko lesklého a jemného laku, plastových materiálů atd. Nevhodné pro tvrdý, průsvitný plastový materiál (polykarbonát).
Objem : 300ml
Zobrazit více

Parametry

Značka HG
Množství 296 g
Objem 300 ml
Použití odstranění samolepek
Výrobce HG