High Point Dry Cover 2.0

84 %
(4 hodnocení)

Ochrání Vás a spací pytel před vlhkem, větrem, poškozením či ušpiněním. Oboustranný jezdec umožňuje vytvoření větracího otvoru na libovolném místě. Vítaný a skvělý pomocník při Vašich výpravách za dobrodružstvím. Obal v ceně. Podrobný popis: - Ne vždy je možné si s sebou vzít stan, nebo jedeš třeba jen na trek, vandr či do skal s tím, že někde přespíš….Pak se jistě bude hodit náš „žďárského vak“, který tě dostatečně ochrání, pokud zrovna nevyjde počasí a bude pršet, foukat, či sněžit. - Výhody... Celý popis

Koupit za 3 411 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ochrání Vás a spací pytel před vlhkem, větrem, poškozením či ušpiněním. Oboustranný jezdec umožňuje vytvoření větracího otvoru na libovolném místě. Vítaný a skvělý pomocník při Vašich výpravách za dobrodružstvím. Obal v ceně.

Podrobný popis:
- Ne vždy je možné si s sebou vzít stan, nebo jedeš třeba jen na trek, vandr či do skal s tím, že někde přespíš….Pak se jistě bude hodit náš „žďárského vak“, který tě dostatečně ochrání, pokud zrovna nevyjde počasí a bude pršet, foukat, či sněžit.
- Výhody a filozofii bivakovacího pytle oceníš také v horách, kdy s sebou nad pásmo lesa nechceš tahat o dost těžší stan. Ve stanu si sice užiješ větší prostor, ale je to jako srovnávat kopačky s lakýrkami. Obojí se prostě hodí na něco jiného. Žďárák je tedy možné zjednodušeně představit jako dobrý kompromis mezi plným odevzdáním do rukou přírody při spaní pod širákem a komfortní nocí v plátěném domečku. Navíc je třeba zmínit i jeho funkce ochrany před studeným větrem. Třeba za nečekané situace, kdy zabloudíš v horách, nemáš spacák a musíš nějak přečkat noc na suťovisku schoulen za balvanem. Lehký žďárák pak může bez nadsázky zachránit život.

- Dry Cover má anatomickou konstrukci, aby ses do něj bez problémů a pohodlně vešel
- Vstup je opatřen zipem se dvěma jezdci, takže lze jednoduše vytvořit otvor na dýchání na libovolném místě.
- Zip je překrytý legou, aby v případě deště byl otvor na dýchání chráněn
- V horní části jsou dvě kotvící oka
- Všechny švy jsou vodotěsně zataveny
- Jako vše, jsme tento žďárák vyrobili ve vlastní dílně v Sušici na Šumavě, takže ti zaručujeme dokonalé zpracování a bezproblémový servis, pokud by se ti s bivakem cokoli přihodilo

Parametry a složení:

Materiál: Pertex® Shield - 100% Nylon + PU membrána
Povrchová úprava: DWR (dlouhodobá vodoodpudivá úprava)
Hmotnost: 550 g
Rozměry: 230 x 97 x 58 cm
Rozměry v obalu: 20 x 24 x 5 cm
Vodní sloupec: min 20 000mm H2O
Prodyšnost: min 20 000 g/m2/24hod
Zobrazit více

Parametry

Výrobce High point
Hmotnost 450 g