Hoover HWP437AMBC/1-S

97 %
(51 hodnocení)

Pračka s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S vám zajistí dokonalé výsledky při praní vašeho prádla. Pračka s předním plněním je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-POWER INVERTER MOTOR a 9 pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Pračka spadá do energetické třídy A. Náplň pračky činí 7 kg a nabízí 16 programů.  Klíčové vlastnosti pračky Hoover HWP4 37AMBC/1-S Kvalitní Eco Power Inverter motor   Konektivita Wifi + Bluetooth   HOOVER nabízí 9 pečujících... Celý popis

Koupit za 8 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pračka s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S vám zajistí dokonalé výsledky při praní vašeho prádla. Pračka s předním plněním je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-POWER INVERTER MOTOR a 9 pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Pračka spadá do energetické třídy A. Náplň pračky činí 7 kg a nabízí 16 programů. 

Klíčové vlastnosti pračky Hoover HWP4 37AMBC/1-S

Kvalitní Eco Power Inverter motor

 

Konektivita Wifi + Bluetooth

 

HOOVER nabízí 9 pečujících pracích cyklů

Šetří spotřebu vody a energie

Parní funkce pro hygienicky čisté prádlo

Možnost nočního praní

Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou 

Hloubka pouhých 45 cm

Pračku s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S lze pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn

Vše můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn či pomocí přehledného dotykového displeje. Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus. Pračka s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S je tak skvělý pomocník do každé domácnosti. 

HOOVER HWP4 37AMBC/1-S nabízí vysoký výkon a perfektní účinnost

Nová řada praček HOOVER disponuje výkonným a odolným BPM ECO-POWER INVERTER MOTOREM. Bezkartáčový motor pracuje s permanentními magnety a snižuje vibrace. Dokonce je 4krát odolnější, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost pračky s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S. Bezkartáčový motor se postará o to, aby bylo prádlo lépe rozložené. Prádlo tak vytáhnete krásně čisté a méně pomačkané. Motor zároveň pracuje velmi tiše, takže je pračka vhodná i do obývacích pokojů spojených s kuchyní.

Bezdrátové připojení k WiFi

Ovládání Pračky s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S nebylo nikdy snazší. Můžete ji pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn, která je snadno dostupná pro Android i iOS. Pomocí aplikace lze velmi snadno zkontrolovat stav pračky, i přesto, že se nacházíte v práci. Zjistit můžete také všechny potřebné údaje o spotřebě či údržbě. Nechybí také možnost dokonalého nastavení, které vám doporučí prací prostředek pro vaši náplň a mnoho dalších tipů. 

Šetří spotřebu vody a energie

Propojení pračky HOOVER HWP4 37AMBC/1-S vám zajistí snadné a komfortní používání. Pračka navíc šetří spousty vody a energie. 

Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus

Skvělou vychytávkou pračky s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-Sje možnost propojení s mobilní aplikací, která vám navrhne ten nejlepší program pro vaše oděvy. Jednoduše stačí vyfotit váš oděv a naskenovat štítek, který je vždy přišitý uvnitř oděvu. Výhodou je, že poté můžete štítek odstřihnout, takže vás nebude nepříjemně škrábat. Všechny potřebné informace o vašem oděvu tak máte zaznamenány v aplikaci. Kdykoliv se tedy můžete podívat na kolik stupňů se má dané oblečení prát. Aplikace hOn vám tak pomůže vybrat ten nejvhodnější program a díky tomu budete mít vždy krásně hebké prádlo.

Šetří spotřebu vody a energie

Pračka s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S se dokáže přizpůsobit množství náplně tak, aby zajistila co nejlepší výsledky. Díky tomu zvýší až o 60 % svou účinnost a šetří spotřebu vody a energií. Vaše prádlo bude jemné a krásně čisté.

Parní funkce pro hygienicky čisté prádlo

Pračka s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S disponuje párou, která dokáže oživit vaše prádlo, odstranit zápach a zároveň desinfikovat. Parní funkce rozptýlí páru uvnitř bubnu a uvolní vlákna. Díky tomu pomáhá odstranit veškeré nečistoty a skvrny, které se na prádle nacházejí. Prádlo je tak velmi snazší vyžehlit a u některých tkanin to není ani zapotřebí. No nezní to úžasně?

Ovládejte pračku HOOVER pomocí hlasových asistentů

Tichý chod pračky HOOVER HWP4 37AMBC/1-S vám umožní praní i v nočních hodinách. Perfektní je ale také snadné ovládání pomocí hlasových asistentů.

Noční režim se sníženou hladinou hluku

Pračka s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S vám nabízí také noční praní, díky kterému můžete využít levnější noční elektřiny. Noční praní automaticky nastaví plynulejší a tišší pohyby bubnu a výrazně sníží hladinu hluku. Odteď nebude problém prát i v noci, aniž by vás pračka HOOVER HWP4 37AMBC/1-S něčím rušila. 

Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou HOOVER

Mimo aplikaci můžete pračku HOOVER HWP4 37AMBC/1-S ovládat také prostřednictvím hlasových asistentů pro chytrou domácnost jako je Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládání je dostupné v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině, němčině a ruštině.

 

9 pracích cyklů

Digitální displej

Hloubka pouhých 45 cm

HOOVER nabízí 9 pečujících pracích cyklů

Pračka s předním plněním HOOVER HWP4 37AMBC/1-S je vybavena 9 pečujícími pracími cykly, které se perfektně postarají o vaše prádlo. Auto Care prací cyklus automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální péčí a s dokonalými výsledky již při 30 °C. To vše díky perfektnímu smísení vody a detergentu. Pro rychlé praní s vysokou úrovní péče zajisté využijete prací cyklus All in one. (59 min na 40 °C). Už žádné zbytečné plýtvání energiemi. Cyklus rychlé péče vám nabídne rychle a efektní praní za 14, 30 nebo 44 minut na 30 °C). Pokud potřebujete šetrnou péči pro vaše jemné oděvy a vlnu, vyzkoušejte prací cyklus jemné péče, který pere na 20 °C). O hloubkové čištění se postará Antialergenní péče (79 min na 60 °C). Jemné osvěžení s dotykem práou dosáhnete pomocí cyklu Péče při osvěžení (39 min na 30 °C). O vaše sportovní oblečení se postará Fitness péče (29 min na 40 °C).

Pračka - s předním plněním, energetická třída A, váž. spotřeba energie 45 kWh/100 cyklů, váž. spotřeba vody na cyklus 41 l, parní program, odložený start, rychlý program a displej, 1300 ot/min při odstřeďování, rozměry 59,5 × 85 × 45 cm (Š×V×H)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hoover
Maximální náplň pračky 7 kg
Hlučnost při praní 51 dB
Hlučnost při odstřeďování 76 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 60 kg
Barva bílé
Počet otáček 1300 ot./min
Vestavná ne
Počet programů 16
Motor invertorový
Ikea Metod ne
Kapacita pro program Eco 14 kg
Otevírání dvířek levé
Český panel ne
Sušička ne
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ne
Parní praní ano
Fuzzy Logic ano
Energetická třída A
Regulace spotřeby vody ano
Spotřeba vody 41 l
Třída emise hluku B
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 45 kWh
Účinnost pracího výkonu A
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 46 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Program pro alergiky ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty