Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

92 %
(37 hodnocení)

Záruka 5 let ano (na IČO 1 rok) OBECNÉ PARAMETRY Typ Kondenzační Barva Bílá Hlučnost 67 dB Energetická třída (A+++ - D) A++ Počet programů 15 Výbava Senzor vlhkosti, EasyCase nádoba Ovládání v češtině ano Displej 5D červený Motor AC motor Ovládání Dotykové Smart technologie Hoover Wizzard Osvětlení LED Kapacita sušení 7 kg Šířka 60 cm Výška 85 cm Hloubka 47 cm Hmotnost 37 Kg Originální distribuce ČR 4 STUPNĚ VYSUŠENÍ Všechny sušičky Hoover nabízejí čtyři stupně sušení vašeho... Celý popis

Koupit za 12 836 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Záruka 5 let
ano (na IČO 1 rok)

OBECNÉ PARAMETRY

Typ
Kondenzační

Barva
Bílá

Hlučnost
67 dB

Energetická třída (A+++ - D)
A++

Počet programů
15

Výbava
Senzor vlhkosti, EasyCase nádoba

Ovládání v češtině
ano

Displej
5D červený

Motor
AC motor

Ovládání
Dotykové

Smart technologie
Hoover Wizzard

Osvětlení
LED

Kapacita sušení
7 kg

Šířka
60 cm

Výška
85 cm

Hloubka
47 cm

Hmotnost
37 Kg

Originální distribuce ČR

4 STUPNĚ VYSUŠENÍ
Všechny sušičky Hoover nabízejí čtyři stupně sušení vašeho prádla: Stupeň K žehlení zanechá prádlo lehce vlhké aby se dalo snadno žehlit. Prádlo po vysušení na stupeň Na Ramínko je připravené k zavěšení do skříně. Vysušené na úroveň Suché Do skříně je možné uložit a při zvolení stupně Extra Suché je bez jakékoli zbytkové vlhkosti a můžete si jej hned obléct.

KOMPLETNÍ SADA 9 PEČUJÍCÍCH CYKLŮ
H-DRY 500 je jedinečná sušička, která nabízí kompletní sadu 9 pečujících cyklů, což vám umožní udržet vaše oblíbené oblečení v perfektním stavu po delší dobu a bez jakéhokoli úsilí.

CYKLUS AUTO CARE
Program Auto Care je schopen automaticky přizpůsobit sušení podle množství náplně a druhu prádla tak, aby bylo možné bez obav dosáhnout nejlepších výsledků.

ACTIVE DRY
Sušička H-DRY 500 je vybavena funkcí Active Dry, speciálně navrženou s cílem osvěžit oděvy. Odstraňuje nepříjemné pachy, choroboplodné zárodky, spory a bakterie přirozeným způsobem a šetrně se stará o vaše oblečení a zaručuje vynikající výsledky za velmi krátkou dobu. Za 20 minut bude vaše oblečení ošetřené. Je to ideální program pro sanitaci osobních a dětských oděvů, který zajistí nejlepší hygienu a péči o vaši rodinu.

POCTIVÉ ZPRACOVÁNÍ
Sušičky H-DRY 500 jsou vyrobeny s velkým důrazem na kvalitu a detaily. Proto jsou všechny modely vybaveny svrchní deskou vyrobenou z jednoho kusu, bez tradičního napojování na bocích, díky čemuž je sušička opravdu esteticky krásná a robustní. Navíc nový typ otevírání spodního krytu filtru systémem Push / Pull usnadňuje přístup a činí čištění filtru snadnější a rychlejší.

ŠETŘETE VODU, CHYTŘE!
Nový design nádoby na vodu Aquavision nabízí lepší kontrolu hladinu vody a snadné vylévání. Nádobku lze snadno vyjmout a vrátit do těla sušičky. Jedná se o originální příslušenství společnosti Hoover, díky kterému ušetříte energii, vodu i čas.

ÚZKÁ SUŠIČKA (SLIM)
UŠETŘETE MÍSTO PŘI TOP VÝKONU. Nadále už si nemusíte vybrat mezi ušetřením místa a výkonem: nyní můžete mít obojí díky novým úzkým sušičkám. Nabízejí nejvyšší výkonnost A++ nebo A+ spolu s maximální péčí o vaše prádlo, vše v hloubce pouhých 46,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hoover
Způsob umístění volně stojící
Typ sušičky kondenzační
Maximální náplň 7 kg
Hlučnost 67 dB
Počet programů 16
Slim ano
Program pro vlnu ano
Tepelné čerpadlo ano
Energetická třída A++
Spotřeba el. energie 1.8 kWh
Odložený start ano
LCD displej ano
Vnitřní osvětlení bubnu ne
Zvukový signál ano
Změna otevírání dveří ne
Refresh ano
Dětská pojistka ne
Český panel ne
Program pro peří ne
Výška 85 cm
Šířka 59.6 cm
Hloubka 46.5 cm
Hmotnost 37.5 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty