Zabezpečte svá okna i balkonové dveře klikami HOPPE Atlanta s inovační technologií Secustik® s integrovaným blokovacím mechanismem. Díky němu zabráníte pokusu o otevření okna zvenčí prostřednictvím kování. Při otočení kliky o 180° navíc klika Secustik® vydá charakteristický zvuk a představuje slyšitelnou výhodu, která se stará o ještě větší bezpečnost okna. Okenní klika HOPPE Atlanta v bodech: označení: Hliníková bezpečnostní okenní klika HOPPE okenní klika ATLANTA - Secustik 45°, 7 x 32-42 mm... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zabezpečte svá okna i balkonové dveře klikami HOPPE Atlanta s inovační technologií Secustik® s integrovaným blokovacím mechanismem. Díky němu zabráníte pokusu o otevření okna zvenčí prostřednictvím kování.
Při otočení kliky o 180° navíc klika Secustik® vydá charakteristický zvuk a představuje slyšitelnou výhodu, která se stará o ještě větší bezpečnost okna.
Okenní klika HOPPE Atlanta v bodech:

označení: Hliníková bezpečnostní okenní klika HOPPE okenní klika ATLANTA - Secustik 45°, 7 x 32-42 mm
vhodná pro: plastová okna a balkonové dveře
barva: bílá, stříbrná či bronzová
materiál: hliník
délka čtyřhranu: 7x7 mm
délka trnu: 32-42 mm
rozteč otvorů mezi šrouby: 43 mm
obsah balení: klika, potřebné šrouby

Jak vyměnit okenní kliku?
Kliku nastavte do vodorovné polohy a uvolněte její rám. Poté uvolněte šrouby, čímž kliku odstraníte. Potom můžete přišroubovat novou kliku.
Jak se měří délka čtyřhranu?
Měří se pouze ta část, která lze z kliky vidět. Část, která je v klice se neměří. U různých výrobců klik může být vnitřní rozměr jiný.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hoppe