Husky Felen 3-4

92 %
(49 hodnocení)

Husky Felen 3-4 Zelená nakupujte v sekci Expediční stany. Další Stany značky Husky nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Ultralehký expediční stan Husky Felen 3-4 je novinka v produkci Husky a nahrazuje populární a osvědčený model Fast. Charakteristikou tohoto stanu z řady EXTREME je vnější konstrukce a speciální způsob uchycení prutů, který kombinuje textilní tunel a tvrzený plastový úchyt. - Vyzrajte s tímto stanem a jeho prostornou předsíňkou na všechny rozmary počasí, které vás mohou na... Celý popis

Koupit za 7 592 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Husky Felen 3-4 Zelená nakupujte v sekci Expediční stany. Další Stany značky Husky nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz.
Ultralehký expediční stan Husky Felen 3-4 je novinka v produkci Husky a nahrazuje populární a osvědčený model Fast. Charakteristikou tohoto stanu z řady EXTREME je vnější konstrukce a speciální způsob uchycení prutů, který kombinuje textilní tunel a tvrzený plastový úchyt.

-
Vyzrajte s tímto stanem a jeho prostornou předsíňkou na všechny rozmary počasí, které vás mohou na výpravě potkat. Felen vyniká mimořádně nízkou hmotností, jednoduchou manipulací při stavbě a zároveň vysokou stabilitou. Jeho lehká konstrukce je opatřena speciálním systémem fixace. Ten kombinuje textilní tunýlky a uchycení pomocí přezek.

-
Do této varianty se zároveň pohodlně vejdou tři osoby a v nouzovém případě poskytne přístřeší až čtyřem cestovatelům. Stan Felen nezapomeňte přibalit zejména na horské expedice v opravdu náročných podmínkách. Nic ale nezkazíte ani, pokud ho s sebou vezmete jen na dovolenou v kempu či na trek přírodou. Oba pláště stanu a podlážka jsou samozřejmě vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, prodyšnost a pohodlí.

SPECIFIKACE

-
Rozměry: (Š × D × V ) 200 × 355 × 135 cm

-
Rozměry: (sbalený stan) 58 × 18 cm

-
Hmotnost: min./celková 5,2 kg / 5,6 kg

-
Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí

-
Vnější stan: 210T polyester, PU zátěr 6000 mm/cm², podlepené švy

-
Vnitřní stan: prodyšný Nylon 210T + sít’ová moskytiéra

-
Podlážka: 190T Polyester, PU zátěr 10000 mm/cm²

-
Nosné pruty: duralové tyče o ø 8,5 mm

-
Příslušenství: duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal

-
VYUŽITÍ: Stan vhodný do náročných podmínek hlavně díky své stabilitě, nízké hmotnosti a prostorné předsíňce.

-
MATERIÁLY: Stan Felen je dvouplášťový stan s duralovými pruty o průměru 8,5 mm. Vnější stan je vyroben z 210T Polyesteru s RipStop úpravou proti mechanickému poškození. Vodní sloupec pláště je 6 000 mm/cm2. Vnitřní stan je z prodyšného Nylonu 190T a síťové moskytiéry pro zajištění cirkulace vzduchu. Na podlážku stanu byl použit 190T Polyester s vodním sloupcem 10 000 mm/cm2. Kolíky pro ukotvení stanu jsou z odlehčeného duralu.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

-
Ultralehký stan

-
Odlehčená duralová konstrukce a kolíky

-
RIPSTOP úprava materiálu

-
Certifikace stanů

-
UV ochrana

-
3-4 osoby

Údržba a praktické rady

Po každém použití je nutné stan pořádně vyčistit a vysušit před skladováním. Stan je možné čistit pouze vlažnou vodou, aby nebyl porušen zátěr. Sušení je potřeba neopomíjet i v případě, že při stanování nepršelo. Při jakémkoli použití se sráží vně i uvnitř vlhkost.

V případě, že je to potřeba stan čistěte vlažnou vodou s šetrným čistícím prostředek na bázi mýdla. Nikdy nepoužívejte aviváž a bělicí a jiné agresivní přípravky. Stan myjte molitanovou houbou nebo jemným hadrem.

Stan by měl být skladován v suchém prostředí.

Životnost stanu a podlážky je možné prodloužit pravidelným ošetřením impregnačními přípravky určenými k tomuto účelu.

Ke každému stanu je přibalen opravárenský set pro případné opravy při neočekávém problému, jako je protržení látky a podobně. Tento set obsahuje část segmentu náhradního prutu, záplaty z tkaniny použité na konkrétním stanu a lepidlo.

Jakékoliv poškození by se mělo co nejdříve odstranit.

Při stavbě stanu je dobré prohlédnout dobře místo, kde chcete stan postavit, a odstranit ostré předměty, aby nedošlo k poškození.

CO OCEŇUJÍ ZÁKAZNÍCI NA HEURÉCE

-
Dobrá konstrukce stanu.

-
Velká předsíňka.

-
Větrací horní a boční okýnka.

-
Dobře balitelné do obalu

-
Super když chcete stán přenést někam jinam.

-
Vychytaná horní sítka na odkládání

-
Nemusí se stavět celý - což je v létě super.

-
Stan je postavený do pěti minut

-
Stan se neorosí uvnitř tropika

-
Taška na stan je dostatečně veliká, pro pohodlné složení.

-
Stan lze složit na délku 53 cm. Internet uvádí 60 cm

-
Rychlá stavba

-
Dobrý poměr prostoru a hmotnosti

-
Předsíňka umožňuje pohodlné vaření v dešti

-
Stan je naprosto stabilní i v prudkém větru.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty