IB LAURSEN Bavlněný provázek String Green/White 10 m, zelená barva, textil. Nejen na zavázání dárku, ale i na obvázání víčka u zavařovaček, na přivázání rajčátek k tyčce, na svázání kytice, pověšení dekorace... Tolik možností, při kterých se vám bude hodit jeden pěkný zeleno-bílý provázek. A jakou parádu udělá na vánočních dárečcích! Dekorativní kroucený provázek od IB Laursen v zeleno-bílé barvě je bavlněný a pevný, v žádné domácnosti se zkrátka neztratí. Tak co říkáte, využijete jej na vánoční... Celý popis

Koupit za 26 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

IB LAURSEN Bavlněný provázek String Green/White 10 m, zelená barva, textil. Nejen na zavázání dárku, ale i na obvázání víčka u zavařovaček, na přivázání rajčátek k tyčce, na svázání kytice, pověšení dekorace... Tolik možností, při kterých se vám bude hodit jeden pěkný zeleno-bílý provázek. A jakou parádu udělá na vánočních dárečcích!

Dekorativní kroucený provázek od IB Laursen v zeleno-bílé barvě je bavlněný a pevný, v žádné domácnosti se zkrátka neztratí. Tak co říkáte, využijete jej na vánoční dárky nebo spíš na vlastní DIY tvoření?

Upozornění: Jedná se o ústřižek 10 metrů. Špulka není součástí. délka 10 m Vyrobeno z bavlny. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ib Laursen